Auto Ajans

Haberler

2 bin potansiyel müşteriyle buluştu

2 bin potansiyel müşteriyle buluştu
Paylaş
Aralık 14
18:26 2019

Eylül ayında gerçekleşen pazara sunulan yeni Skoda Superb, roadshow etkinliği ile Türkiye genelindeki müşterileri ile buluştu. Superb, 8 ilde toplam 10 yetkili satıcıda düzenlenen etkinliklerde potansiyel müşterilerine daha yakından tanıma fırsatı sunuldu. Kocaeli Yetkili Satıcısı Keleşler Otomotiv’de başlayan etkinlikler,  Balıkesir Yağcı Otomotiv, Ankara’da And ve Efe Otomotiv, Mersin Bölgesinde Kavi Otomotiv, Adana Aykan Otomotiv, Denizli Turkuaz Otomotiv, İzmir Vosmer Bornova, Bursa Bölgesinde ise Sertepe ve Neskar Otomotiv’de gerçekleşti.

Yüce Auto Skoda Genel Müdürü Zafer Başar, müşterilerine en yakın noktadan hizmet vermeyi amaçladıklarını belirterek “Markamızın amiral gemisi olarak konumlandırdığımız Superb, yenilenen tasarımı ve sahip olduğu üstün teknolojik donanımları ile bu unvanı hak ettiğini gösteriyor. 2003 yılından bu yana Türkiye’de satışa sunulan Superb modelimiz, kısa zamanda ailelerin yanı sıra kamu ve filo pazarında da kendini kabul ettirdi. Biz de Türkiye genelindeki müşterilerimizi yenilenen Superb ile buluşturarak daha yakından tanımalarını istedik. 8 ilde 10 yetkili satıcımızda düzenlediğimiz etkinliklerde yaklaşık 2 bin potansiyel müşterimiz ile buluştuk. Satış danışmanı arkadaşlarımız araçla ilgili detaylı bilgi aktarırken, test sürüşü ile yenilenen Superb’in performans, yol konforu ve sahip olduğu teknolojileri de yakından deneyimleme fırsatı buldular” dedi. 

3 farklı motor seçeneği

Skoda, yenilenen Superb ile birlikte Türkiye’de üç motor seçeneği sunuyor. Benzinli motor seçeneği olarak 150 beygir güç üreten 1.5 TSI tercih edilebiliyor. Bu motor manuel veya 7 ileri DSG şanzımanla eşleştirilebiliyor. Superb’in dizel motor seçenekleri arasında 120 beygirlik 1.6 TDI ve 190 beygirlik 2.0 TDI üniteler yer alıyor. Her iki motor seçeneği de 7 ileri çift kavramalı DSG otomatik şanzımanla sunulurken, 2.0 litre TDI motorda 4×4 sürüş özelliği bulunuyor.

Yazar Hakkında

Mete TANSU

Mete TANSU

SABAH ve VATAN gazetelerinde 20 yıl ekonomi ve otomotiv yazarlığı yaptı. Otoban köşesinde yayınlanan haberleriyle, analizleriyle otomotiv sektörünün nabzını tuttu. Mete Tansu, Türkiye'nin ilk otomotiv haber ajansı ve bilgi platformu Auto Ajans'ı kurdu. Türkiye'nin ilk haftalık gazetesi Oksijen'de köşe yazarlığı yapıyor.

İlgili Makaleler

TWITTER

🚘Hyundai, tasarımı uzay gemisini andıran yeni modeli STARIA'ya satışa sundu.

🚘9 kişilik fütüristik STARIA hem binek hem ticari amaçlı kullanılabiliyor. Fiyatı 659 bin 900 TL.
http://www.autoajans.com/uzay-gemisini-andiran-hyundai

⚡️Mercedes’in performans markası AMG, elektrikli vizyonunu yeni bir konseptle tanıttı.

⚡️Formula 1'den esintilerin görüldüğü Vision AMG, 2025'te yollara çıkacak.
http://www.autoajans.com/amgden-elektrikli-super-otomobil

🚘Eski günlerini arayan otomotiv fuarları yeni konsept arayışında.

🚘Tokyo Otomobil Fuarı mobilite dünyasına ayak uydurmak amacıyla Japan All-Industry Show’ ismiyle düzenlenecek.
http://www.autoajans.com/tokyo-fuari-ismini-degistirdi

Load More...

ÜYE GİRİŞİ

ANKET

Üzgünüz, şu an hiç anket bulunmuyor.
Don`t copy text!