Auto Ajans

Haberler

3. kez ‘Türkiye’nin En İyi İş Yeri’

3. kez ‘Türkiye’nin En İyi İş Yeri’
Paylaş
Mart 11
16:06 2024

Yüce Auto, Kincentric Best Employers 2023 programı kapsamında ‘Türkiye’nin En İş Yeri’ seçildi. Böylece 2016 ve 2021 yılından sonra bu ödülü üçüncü kez alarak, çalışan mutluluğuna verdiği önemi ortaya koydu. Yüce Auto, üçüncü kez Türkiye’nin En İyi İş Yeri seçilerek, çalışan odaklı yaklaşım ile iş yeri kültürünün oluşturmasının, sürdürülebilir başarı için önemli bir anahtar olduğuna da dikkat çekmiş oldu.  

Best Employers Programı, İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanlığı alanında dünya lideri Kincentric tarafından Türkiye’de 2006 yılından bu yana en geniş katılımlı iş yeri araştırması olarak öne çıkıyor. Programda “En İyi İş Yeri” ödülünü alan şirketler , çalışan bağlılığının yanında, çeviklik, motive edici liderlik ve yetenek odaklılık, kapsamlı eğitim ve geliştirme programları gibi kriterlere göre  ve çalışanların görüşleri doğrultusunda belirlendi. 2023 yılı En İyi İş Yerleri programı kapsamında 1 Ekim 2022 – 30 Eylül 2023 tarihleri arasında araştırmaya katılan 40 farklı sektör ve yaklaşık 380 şirket arasında yaklaşık 250 şirket değerlendirildi. Türkiye’de çalışanları için en iyi çalışan deneyimi ve iş yeri ortamını yaratan 35 şirket kendi çalışanları tarafından “Kincentric Best Employer – En İyi İş Yeri”  olarak ödüllendirildi.

Yazar Hakkında

Mete TANSU

Mete TANSU

SABAH ve VATAN gazetelerinde 20 yıl ekonomi ve otomotiv yazarlığı yaptı. Otoban köşesinde yayınlanan haberleriyle, analizleriyle otomotiv sektörünün nabzını tuttu. Mete Tansu, Türkiye'nin ilk otomotiv haber ajansı ve bilgi platformu Auto Ajans'ı kurdu. Türkiye'nin ilk haftalık gazetesi Oksijen'de köşe yazarlığı yaptı.

İlgili Makaleler

Don`t copy text!