Auto Ajans

Haberler

Auto Ajans 4 yaşına bastı

Auto Ajans 4 yaşına bastı
Paylaş
Haziran 12
08:00 2023

Hayat gerçekten çok hızlı akıp geçiyor. Biricik kızımın geçen hafta Cuma günü Okuma Bayramı heyecanını yaşarken, bir başka mutlu haber ikinci bebeğimden geldi. ‘Doğru, güvenilir, objektif ve farklı habercilik’ mottosuyla kurduğum Türkiye’nin ilk otomotiv haber ajansı www.autoajans.com 4 yaşına bastı. Heyecanımıza ortak olan sizlerin de katkılarıyla Auto Ajans, özel haberleri, analizleri ve farklı bakış açısı ile otomotiv basınında referans noktası oldu, önemli bir marka haline geldi.

Özellikle Auto Ajans’ın ‘Profesyonel’ üyelerine hazırladığı raporlar, yeni vizyonlar ortaya koydu ve gündemi belirledi. Yöneticilerin dünya CEO’larına hazırladığı sunumlarında, toplantılarında raporlarımızı örnek göstermesi bizi gururlandırdı. ‘Beyaz altın dünyaya yeter mi?’, ‘Dünyanın yeni krizi: Enerji’, ‘Dünyanın hangi riskler bekliyor?’, ‘Oyunun kuralları değişiyor mu?’, Dönüşümü nazıl hızlandıracaklar?’, ‘Seçim sonrası senaryoları’, ‘Kartlar yeniden dağıtılıyorgibi ses getiren raporlarımız Profesyonel üyelerimize ışık tuttu. Finans piyasalarının teknik analizleri ve isabetli tahminleriyle yakından tanıdığı ünlü ekonomist Ali Ağaoğlu’nun yazıları, şirketlerin planlamalarına, stratejilerine yardımcı olmaya çalıştı. ‘Uzun yolculuklar tek bir adımla başlar’. www.autoajans.com‘un başarılı yolculuğu sizlerin de desteğiyle devam edecek. Bizi izlemeye devam edin…

Yazar Hakkında

Mete TANSU

Mete TANSU

SABAH ve VATAN gazetelerinde 20 yıl ekonomi ve otomotiv yazarlığı yaptı. Otoban köşesinde yayınlanan haberleriyle, analizleriyle otomotiv sektörünün nabzını tuttu. Mete Tansu, Türkiye'nin ilk otomotiv haber ajansı ve bilgi platformu Auto Ajans'ı kurdu. Türkiye'nin ilk haftalık gazetesi Oksijen'de köşe yazarlığı yaptı.

İlgili Makaleler

Don`t copy text!