Auto Ajans

Haberler

Ayıların fotoğrafını çekip lansmana yetişti

Ayıların fotoğrafını çekip lansmana yetişti
Paylaş
Eylül 06
06:30 2019

Honda Türkiye Başkanı Takuya Tsumura’nın fotoğraf merakını daha önce yazmıştık. Nisan 2017’den bu yana Türkiye’de görev yapan Tsumura, vahşi yaşam fotoğrafları çekmek için dünyanın dört bir yanına seyahatler yapıyor. Bu hafta makyajlı Honda Civic’in Bodrum’da düzenlenen basın toplantısında öğrendik ki Tsumura boş durmuyor. Fotoğraf çekmeye devam ediyor.

Haftasonu ayıları görüntülemek için Finlandiya’ya giden Tsumaru, Bodrum’daki toplantıya ayağının tozuyla gelmiş. Çektiği fotoğrafları gözlerinin içi gülerek gösteren Takuya Tsumura, geçen ay da gorilleri görüntülemek için Uganda’ya seyahat etmiş. Türkiye’deki vahşi yaşamı merak eden Tsumura’nın bundan sonraki hedefi ise  vaşakların fotoğrafını çekmek.

Yazar Hakkında

Mete TANSU

Mete TANSU

SABAH ve VATAN gazetelerinde 20 yıl ekonomi ve otomotiv yazarlığı yaptı. Otoban köşesinde yayınlanan haberleriyle, analizleriyle otomotiv sektörünün nabzını tuttu. Mete Tansu, Türkiye'nin ilk otomotiv haber ajansı ve bilgi platformu Auto Ajans'ı kurdu.

İlgili Makaleler

TWITTER

🚗Türkiye'de B segmentinde rekabet büyüyor.
🚗Toyota tamamen yenilenen Yaris modelini satışa sundu.
🚗Daha sportif ve dinamik hatlara kavuşan yeni Yaris'te yeni 1.5L benzinli ile 1.5 hibrit motor seçeneği yer alıyor. http://www.autoajans.com/b-segmentinde-yaris-hizlanacak

🚗MINI, Countryman'i yenilemeye hazırlanırken, ürün gamına yeni bir SUV eklemeyi planlıyor.
🚗Countryman'den daha büyük boyutlara sahip aracın isminin MINI Traveller olacağı belirtiliyor. http://www.autoajans.com/countrymanin-abisi-geliyor

🚗Otomotiv sektörünün en büyük veri ve ikinci el fiyatlandırma şirketi CARDATA, 2. elde segmentlere göre ortalama fiyatları, en ucuz ve en pahalı modelleri araştırdı.
🚗31 bin TL'ye de 1 milyon 494 bin TL'ye de seçenek var.
http://www.autoajans.com/2-elde-en-ucuz-ve-en-pahali-modeller

Load More...

ÜYE GİRİŞİ

ANKET

Üzgünüz, şu an hiç anket bulunmuyor.
Don`t copy text!