Auto Ajans

Haberler

Beşinci showroom’u Antalya’ya

Beşinci showroom’u Antalya’ya
Paylaş
Kasım 30
12:14 2021

DS, Türkiye’deki beşinci showroom’unu Antalya’da hizmete açtı. Türkiye’de Koluman Holding iştiraki Koluman Monde Motorlu Araçlar Ticaret ve Sanayi tarafından temsil edilen markanın İstanbul’da iki, Ankara ve İzmir’deki showroom’larından sonra Antalya Lara’daki 500 metrekarelik iki katlı showroomu ileri teknoloji ile donatıldı. “DS Automobiles Antalya” adıyla Akdeniz Bölgesi’ne hizmet vermeye başlayan markanın Türkiye’deki yatırımları 2022 yıllarında farklı şehirlerde devam edecek. Markanın “lüks” stratejisine paralel olarak Antalya Lara’da açılan beşinci showroomunda; DS 7 beğenilere sunuldu. 2022 yılının Ocak ayından itibaren hibrit versiyonuyla birlikte DS 9 ile DS 4 de model gamı içindeki yerini alacak.

‘2022’de satışlarımız iki kat artacak’

Koluman Monde Motorlu Araçlar Yönetim Kurulu Başkan Vekili Altuğ Erciş, pandemi döneminin etkilerinin halen sürmekte olduğu bu dönemde çip krizinden doğan tedarik sorununu diğer markalar kadar çok yaşamadıklarını belirterek, “İstediğimiz araç sayısına yakın bir oranda DS modeli tedarik ediyoruz. Bulunurluk sorunları ve döviz kurlarının dalgalı bir seyir izlemesine rağmen Antalya showroomu ile yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Antalya ve Akdeniz Bölgesi lüks otomobil tercih etme potansiyeli yüksek olan bir lokasyon. Yeni showroomumuzla birlikte yıl sonunda geçen yıldan daha fazla satış adedine ulaşacağız. Lüks segmentte Avrupa’da büyüyen 3 markadan biri olan DS, Türkiye’de de yükselişe geçecek ve 2022 yılı yeni modellerimizle birlikte DS’in yılı olacaktır. DS önümüzdeki yıl bu yıla oranla 2 kat fazla satış adedine ulaşacaktır” dedi.

DS markasının en çok İstanbul’da tercih edildiğini de sözlerine ekleyen Erciş, şöyle devam etti: “DS modelleri en cok 30-35 yaş üzeri kadın ve erkeklerin eşit olarak ilgi gösterdiği bir marka. Türkiye’de marka bilinirliği en üst seviyeye ulaştı ve müşterilerimiz tarafından yoğun olarak tavsiye ediliyor. Bunun nedenlerinin başında da lüks çizgisinin yanında modellerimizle segmentimizde fiyat-fayda seviyesinin en yüksek olduğu markalardan biri olmamız.”

Yazar Hakkında

Mete TANSU

Mete TANSU

SABAH ve VATAN gazetelerinde 20 yıl ekonomi ve otomotiv yazarlığı yaptı. Otoban köşesinde yayınlanan haberleriyle, analizleriyle otomotiv sektörünün nabzını tuttu. Mete Tansu, Türkiye'nin ilk otomotiv haber ajansı ve bilgi platformu Auto Ajans'ı kurdu.

İlgili Makaleler

TWITTER

🚌TEMSA, parlak günlerine geri döndü. Şirket, otobüs ve midibüs segmentinde satışlarını % 90, ihracatını % 144 artırdı.

🚌Mobilite şirketine dönüşen TEMSA, 2025’te toplam otobüs hacminin yarısından fazlasını elektrikli araçlarla karşılayacak.
http://www.autoajans.com/iki-temsadan-biri-elektrikli-olacak

🚘Volvo'nun ilk elektrikli modeli XC40 Recharge, 1 milyon 274 bin liralık etiketle satışa çıktı.

🚘418 km menzil sunan araçta; Google Android işletim sistemi, 360 derece kamera, Pilot Assist sürücü destek sistemi öne çıkıyor.
http://www.autoajans.com/volvonun-ilk-elektriklisi-turkiyede

📌AB'de otomobil satışları çip krizi ve salgının etkisiyle 2021'de % 2.4 küçüldü.

📌Aralık'ta % 22.8 ile son 10 yılın en sert düşüşü görüldü.
http://www.autoajans.com/10-yilin-en-sert-dususu

Load More...

ÜYE GİRİŞİ

ANKET

Üzgünüz, şu an hiç anket bulunmuyor.
Don`t copy text!