Auto Ajans

Haberler

BMW, i8’e Nisan’da veda ediyor

BMW, i8’e Nisan’da veda ediyor
Paylaş
Ocak 21
05:40 2020

BMW’nin elektrikli otomobillerin heyecan verici olabileceğini göstermek için geliştirdiği i8 modelinin üretimi Nisan ayında sona eriyor. Buna göre müşteriler siparişlerini Şubat sonuna kadar verebilecek. 6 yıl kadar üretimde kalan i8’in yeni neslinin gelip gelmeyeceği en büyük soru işareti olarak öne çıkıyor. Ancak daha önce i8’in yeni neslinin olmayacağı ve farklı bir spor otomobil üretileceği ortaya çıkmıştı.

Bu modelin geçen yıl gösterilen Vision M Next konseptinden esinlenilecek araç olması bekleniyor. BMW’nin Formula E ile yol otomobilleri arasındaki köprüyü kurması beklenen otomobil, gerçek M modelleri gibi yüksek performanslı bir araç olacak.

Yazar Hakkında

Mete TANSU

Mete TANSU

SABAH ve VATAN gazetelerinde 20 yıl ekonomi ve otomotiv yazarlığı yaptı. Otoban köşesinde yayınlanan haberleriyle, analizleriyle otomotiv sektörünün nabzını tuttu. Mete Tansu, Türkiye'nin ilk otomotiv haber ajansı ve bilgi platformu Auto Ajans'ı kurdu.

İlgili Makaleler

TWITTER

PODIUM 🏁🚘🇹🇷
Elfyn Evans won the WRC Rally of Turkey🏆🇹🇷
-
@elfynevans 🔥
@thierryneuville 🔥
@sebloebofficiel 🔥
@rallyturkey 🇹🇷

-I’m here to 💃🖐
#RallyTurquoise #WRC

Cenevre Otomobil Fuarı için yeni formül! Mali nedenlerle 2021'de de iptal edilen Cenevre Fuarı için umut ışığı doğdu. Organizatörler, fuarı 3 gün sadece basın ile şirketlere açık şekilde düzenlenmesini önerdi. Üreticilere 3 farklı paket sunulacak. http://www.autoajans.com/cenevre-fuarina-yeni-konseptli-formul

Pandemi döneminde dev organizasyonu başarıyla tamamladık! Dünya Ralli Şampiyonası'nın 5. yarışı olan Türkiye Rallisi nefesleri kesti. Zorlu yarışı Toyota Gazoo Racing'den Ewans kazandı. Neuville ile 9 Dünya şampiyonluğu bulunan Loeb, Ewans'ı takip etti. http://www.autoajans.com/wrcnin-turkiye-yarisini-ewans-kazandi

Load More...

ÜYE GİRİŞİ

ANKET

Üzgünüz, şu an hiç anket bulunmuyor.
Don`t copy text!