Auto Ajans

Haberler

Cenevre Fuarı 2022’de geri dönüyor

Cenevre Fuarı 2022’de geri dönüyor
Paylaş
Mayıs 30
13:54 2021

Koronavirüs salgını nedeniyle 2 yıldır düzenlenemeyen Cenevre Otomobil Fuarı, 2022’de geri dönüyor. Fuarın organizatörü GIMS Vakfı, etkinliğin 19-27 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirileceğini açıkladı. Cenevre Fuarı hem sanal hem fiziksel olarak düzenlenecek. GIMS CEO’su Sandro Mesquita, “Şubat ayında durumun ne olacağını bilmiyoruz ancak Eylül ayında her şey normale dönecek gibi görünüyor ve işlerin böyle kalmasını umuyoruz” diye konuştu. Pandeminin dijital dönüşümü hızlandırdığını belirten Mesquita, Cenevre Fuarı’nın farklı bir formatta yapılacağını söyledi. Sandro Mesquita, “Şovumuz bir tür melez gösteri olacak. Dijital önemli ve şovumuzda rol oynayacak. Ancak fiziksel temas da önemli ve katılımcılarımız bunu arıyor” değerlendirmesini yaptı. En son düzenlenen 2019’daki Cenevre Otomobil Fuarı’nı 660 bin ziyaretçi gezmişti.

Yazar Hakkında

Mete TANSU

Mete TANSU

SABAH ve VATAN gazetelerinde 20 yıl ekonomi ve otomotiv yazarlığı yaptı. Otoban köşesinde yayınlanan haberleriyle, analizleriyle otomotiv sektörünün nabzını tuttu. Mete Tansu, Türkiye'nin ilk otomotiv haber ajansı ve bilgi platformu Auto Ajans'ı kurdu.

İlgili Makaleler

TWITTER

🚘Genesis yüz tanıma teknolojisini ilk olarak GV60 modelinde kullanmaya başlıyor.

🚘B sütunu üzerindeki kamera yüzü tarayıp sürücüyü tanıdığında kapıları açacak.

http://www.autoajans.com/yuzden-taniyip-kapilari-aciyor

🚘Opel, elektrikli Mokka'yı önümüzdeki yılın ilk yarısında ülkemizde satışa sunacak.

Mokka-e 322 km menzile sahip. Bataryasının % 80'i hızlı şarjla 30 dakikada doldurulabiliyor.

http://www.autoajans.com/mokka-e-seneye-ilk-yarida-geliyor

Yeni Audi Q3, tasarımı ve teknolojisi ile öne çıkıyor. SUV segmentinde ise rekabet yoğun... Yeni Audi Q3 sürüş izlenimlerim @GazeteOksijen'de...

Load More...

ÜYE GİRİŞİ

ANKET

Üzgünüz, şu an hiç anket bulunmuyor.
Don`t copy text!