Auto Ajans

Haberler

Cenevre’de koronavirüs alarmı

Cenevre’de koronavirüs alarmı
Paylaş
Şubat 27
08:20 2020

Avrupa başta olmak üzere tüm dünyanın yakından izlediği Cenevre Otomobil Fuarı, korona virüs tehdidine karşın planlandığı tarihte yapılacak. Barselona’da yapılması planlanan Mobil Dünya Kongresi ile Pekin Otomobil Fuarı’nın iptal edilmesi gözlerin Cenevre’ye çevrilmesine yol açmıştı.Virüsün etkilerini yakından takip eden fuar yetkilileri, basın mensuplarına, katılımcı markalara ve ziyaretçilere birçok uyarına bulundu.

Fuar yetkilileri, ziyaretçileri sağlığını korumak adına çeşitli temizlik ve dezenfeksiyon çalışmaları yapacak. Şu ana kadar İsviçre’de Covid-19 virüsüyle ilgili bir pozitif laboratuvar sonucu çıkmadı. Hiçbir katılımcı marka da böyle bir sebeple geri adım atmadı. Fuarın resmi uyarılarına göre çok fazla dokunulan alanların daha sık temizleneceği belirtildi. Ayrıca çalışanlar özel olarak bu konuda eğitildi ve kişisel hijyen konusuna daha fazla önem verileceği eklendi. Ayrıca ani semptomlar için veya sorular için özel bir hat oluşturuldu. Fuara katılanlar için hijyene dikkat çekmek adına daha fazla uyarıcı levhalar yerleştirilecek.

Yazar Hakkında

Mete TANSU

Mete TANSU

SABAH ve VATAN gazetelerinde 20 yıl ekonomi ve otomotiv yazarlığı yaptı. Otoban köşesinde yayınlanan haberleriyle, analizleriyle otomotiv sektörünün nabzını tuttu. Mete Tansu, Türkiye'nin ilk otomotiv haber ajansı ve bilgi platformu Auto Ajans'ı kurdu.

İlgili Makaleler

TWITTER

PODIUM 🏁🚘🇹🇷
Elfyn Evans won the WRC Rally of Turkey🏆🇹🇷
-
@elfynevans 🔥
@thierryneuville 🔥
@sebloebofficiel 🔥
@rallyturkey 🇹🇷

-I’m here to 💃🖐
#RallyTurquoise #WRC

Cenevre Otomobil Fuarı için yeni formül! Mali nedenlerle 2021'de de iptal edilen Cenevre Fuarı için umut ışığı doğdu. Organizatörler, fuarı 3 gün sadece basın ile şirketlere açık şekilde düzenlenmesini önerdi. Üreticilere 3 farklı paket sunulacak. http://www.autoajans.com/cenevre-fuarina-yeni-konseptli-formul

Pandemi döneminde dev organizasyonu başarıyla tamamladık! Dünya Ralli Şampiyonası'nın 5. yarışı olan Türkiye Rallisi nefesleri kesti. Zorlu yarışı Toyota Gazoo Racing'den Ewans kazandı. Neuville ile 9 Dünya şampiyonluğu bulunan Loeb, Ewans'ı takip etti. http://www.autoajans.com/wrcnin-turkiye-yarisini-ewans-kazandi

Load More...

ÜYE GİRİŞİ

ANKET

Üzgünüz, şu an hiç anket bulunmuyor.
Don`t copy text!