Auto Ajans

Haberler

Chery’den yıl sonu fırsatları

Chery’den yıl sonu fırsatları
Paylaş
Aralık 15
15:09 2023

Yılın son virajına girilirken otomotiv markaları kampanyaları hızlandırdı. Chery, Aralık kampanyası kapsamında tüm modellerinde fiyatları sabit tutarken, tüketicilerin yeni bir SUV sahibi olmasını kolaylaştırıyor. Aralık ayı boyunca devam edecek olan kampanyada, tüm Chery modellerinde 100 bin TL’ye kadar araç takas desteği ve 250 bin TL’ye kadar faizsiz kredi sağlanıyor.

Chery ayrıca Aralık ayı itibarıyla duyurulan kampanya kapsamında 12 kişiye ücretsiz Çin seyahati, 15 kişiye de iPhone 15 kazanma fırsatını sunuyor. Üç çekiliş dönemi olarak planlanan kampanyanın ilk dönem talihlileri belirleniyor. 1-10 Aralık tarihleri arasında Chery SUV sahibi olan müşteriler arasından ilk talihliler belirlenecek. İkinci ve üçüncü kura dönemlerinde (11-20 Aralık ve 21-31 Aralık) hediye kazanma şansı devam ediyor. Aralık ayı içerisinde Chery’nin üstün SUV modellerinden birini satın alanlar, dünya harikalarından biri olan görkemli Çin Seddi’ni ve modern metropol Şangay’ın gökdelenlerini ücretsiz olarak ziyaret etme şansına sahip olacak. Ayrıca Çin gezisi kazanan müşteriler, Chery fabrikasını ziyaret ederek otomobillerin nasıl üretildiğini görebilecek ve Chery’nin gelecekteki ürünlerini test edebilecekler.

Yazar Hakkında

Mete TANSU

Mete TANSU

SABAH ve VATAN gazetelerinde 20 yıl ekonomi ve otomotiv yazarlığı yaptı. Otoban köşesinde yayınlanan haberleriyle, analizleriyle otomotiv sektörünün nabzını tuttu. Mete Tansu, Türkiye'nin ilk otomotiv haber ajansı ve bilgi platformu Auto Ajans'ı kurdu. Türkiye'nin ilk haftalık gazetesi Oksijen'de köşe yazarlığı yaptı.

İlgili Makaleler

Don`t copy text!