Auto Ajans

Haberler

Cupra’dan ilham alan dev organizasyon

Cupra’dan ilham alan dev organizasyon
Paylaş
Ekim 12
14:59 2023

MBU Otomotiv’in “Bizden Birisiniz” teması ile gerçekleştirdiği organizasyonda, 2022 yılında otomotiv sektörünün en hızlı büyüyen otomobil markası Cupra yoğun ilgi gördü. Farklı Cupra modelleri otomobil tutkunları tarafından test edildi. Test sürüş aktivitesine katılanlar, Cupra modelleri ve özellikleri hakkında detaylı bilgiler aldı. Etkinlikle ilgili konuşan MBU Otomotiv kurucusu M. Burak Usmen, “Hizmet verdiğimiz sektörlerde, müşterilerimizin beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda, en güvenilir ve en kaliteli hizmeti sunmak vazgeçilmez çalışma prensiplerimizden biri. Çalışmalarımız hizmet sağladığımız tüm sektörlerde, öncü rolümüzü muhafaza ederek, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetlerinde sürekli iyileştirme sağlamaya odaklı. Seat markamız her zamankinden daha güçlü ve hali hazırda tarihindeki en iyi ürün yelpazesine sahip durumda. Seat markamızın anahtar modelleri, Ibiza, Arona ve Leon için hedeflerimiz üzerinde satış seviyesine ulaşmış olmak bizim için önemli bir gurur vesilesi” açıklamasını yaptı.

MBU Otomotiv Genel Müdürü Yardımcısı Süha Usmen de şunları söyledi: “Cupra logomuzun ilham kaynağının, kabile toplumlarının cesareti ve kararlılığını yansıtması hayata geçirdiğimiz bu ve buna benzer etkinlikleri pratiğe geçirme arzumuzun oluşmasında motivasyon kaynağımız oluyor. “Cup” ve “Racing” kelimelerinin birleşiminden oluşan Cupra markamızın sürdürülebilirlik, performans ve estetik özelliklerinin ön plana çıktığı modellerini ziyaretçilerimize unutamayacakları bir test sürüşü ile sunduk. Nihar Sırdar ile Sivrisinek programının bayiliğimizden canlı yayını ve özel test sürüşü aktivitelerimiz etkinliğimize katılan ziyaretçiler ile MBU Otomotiv ve Cupra markalarımız arasında duygusal bağ oluşturmaya zemin yarattı. Bununla beraber ziyaretçilerimiz ürün ve hizmetlerimizi hafızalarında olumlu ve kalıcı izler bırakacak şekilde deneyimleme fırsatını yakaladı.”

Yazar Hakkında

Mete TANSU

Mete TANSU

SABAH ve VATAN gazetelerinde 20 yıl ekonomi ve otomotiv yazarlığı yaptı. Otoban köşesinde yayınlanan haberleriyle, analizleriyle otomotiv sektörünün nabzını tuttu. Mete Tansu, Türkiye'nin ilk otomotiv haber ajansı ve bilgi platformu Auto Ajans'ı kurdu. Türkiye'nin ilk haftalık gazetesi Oksijen'de köşe yazarlığı yaptı.

İlgili Makaleler

Don`t copy text!