Auto Ajans

Haberler

Detroit Fuarı yine ertelendi

Detroit Fuarı yine ertelendi
Paylaş
Ocak 12
11:47 2021

Koronavirüs sebebiyle birçok kez tarihi değiştirilen Detroit Motor Show, bir kez daha iptal edildi. Fuarın Eylül’de gerçekleştirilmesi planlanıyordu. Detroit Fuarı’nın yerine yarış pistinde bir etkinlik düzenlenecek. Organizatörler, yarış pistinde yapılacak etkinlikte araç tanıtımlarının ve diğer şovların gerçekleşeceğini açıkladı. Ancak yeni formatın kalıcı mı olacağı, yoksa 2022’de yeniden geleneksel fuara mı dönüleceği henüz netlik kazanmadı. Fuarı organize eden dernek, 21-26 Eylül tarihlerinde otomobil ve teknoloji tanıtımlarının pistte gerçekleşeceğini bildirdi. Ocak 2019’dan bu yana yapılamayan Detroit Motor Show, geçen yıl Ocak ayından Haziran’a alınmıştı. Ancak pandemi fuarın o tarihte de yapılmasına engel olmuştu. Son karara göre organizasyonda 21 Eylül basın günü olacak. Diğer günlerde ise araç şovları ve tanıtımlar olacak.

Yazar Hakkında

Mete TANSU

Mete TANSU

SABAH ve VATAN gazetelerinde 20 yıl ekonomi ve otomotiv yazarlığı yaptı. Otoban köşesinde yayınlanan haberleriyle, analizleriyle otomotiv sektörünün nabzını tuttu. Mete Tansu, Türkiye'nin ilk otomotiv haber ajansı ve bilgi platformu Auto Ajans'ı kurdu.

İlgili Makaleler

TWITTER

📌Mobil Oil Türkiye, ana merkezin ‘Pandemide en az etkilenecek ülkelerden biri olursunuz’ uyarısını dikkate aldı, agresif büyüme stratejisi belirledi.

📌Türkiye, bu sayede Mobil Oil dünyasında satış hacmini en fazla artıran ülke oldu.

http://www.autoajans.com/turkiye-mobilin-en-hizlisi-oldu

🚗Cardata, 2. el pazarına yönelik satıcılarla tüketicileri buluşturan akıllı araç fiyatlandırma modülü geliştirdi.

🚗İşletmeler kendi internet siteleri üzerinden tüketicilere aracının değerini ücretsiz olarak gösterebilecek ve satın alım yapabilecek.

http://www.autoajans.com/2-elde-hemen-sat-kolayligi

🚘Yenilenen VW Caddy, önümüzdeki hafta Türkiye'de satışa sunulacak.

🚘Araç, sürüş destek sistemleri, dijitalleştirilmiş teknolojik özellikleri ve konfor donanımlarıyla öne çıkıyor.

🚘Yeni motorun gücü % 20 artarken, yakıt tüketimi % 15 düşürülmüş.

http://www.autoajans.com/yeni-caddy-otomobil-konforunda

Load More...

ÜYE GİRİŞİ

ANKET

Üzgünüz, şu an hiç anket bulunmuyor.
Don`t copy text!