Auto Ajans

Haberler

Doğuş ile n11.com’dan iş birliği

Doğuş ile n11.com’dan iş birliği
Paylaş
Şubat 12
09:43 2021

Doğuş Otomotiv ile kısa süre önce ikinci el pazarına ‘garaj11’ ile giriş yapan n11.com, stratejik iş birliği fırsatlarını değerlendirmek üzere ortak bir çalışma grubu kurdu. Doğuş Otomotiv’den yapılan açıklamada, “Çalışma grubunun, Doğuş Otomotiv’in sektördeki engin tecrübesi ve benzersiz ekosisteminin yanı sıra n11.com’un 23 milyonluk müşteri tabanı ve e-ticaret alanındaki güçlü deneyimini bir araya getirmek vizyonuyla Türkiye’nin ilk pazaryeri konseptli 2. el online otomobil platformu garaj11’deki olası iş birliği fırsatlarına yoğunlaşması bekleniyor” denildi. 

Doğuş Grubu ile Güney Kore’nin en büyük gruplarından SK Group’un ortak olduğu n11.com, garaj11 markası ile ikinci el otomobil işine girdi. “Güvenle Al, Güvenle Sat” sloganı ile garaj11, üyelerine sunacağı hizmetler ve sağlayacağı avantajlarla otomobil alım satımında yeni bir dönem başlatmayı hedefliyor. Türkiye’nin pazaryeri konseptli ilk ikinci el otomobil platformu olan garaj11 ile ilk defa otomobil sahibi olmak isteyen, aracını değiştirmeyi ya da var olanı hemen satmayı arzu eden otomotiv tutkunları, bilgisayarları başında dakikalar içerisinde alım satım işlemlerini gerçekleştirebilecek. garaj11 kullanıcıları, hayalini kurdukları otomobili akıllı filtreleme özelliği ile görüntüleyip detaylı bilgiye ulaşabilecek.

Yazar Hakkında

Mete TANSU

Mete TANSU

SABAH ve VATAN gazetelerinde 20 yıl ekonomi ve otomotiv yazarlığı yaptı. Otoban köşesinde yayınlanan haberleriyle, analizleriyle otomotiv sektörünün nabzını tuttu. Mete Tansu, Türkiye'nin ilk otomotiv haber ajansı ve bilgi platformu Auto Ajans'ı kurdu. Türkiye'nin ilk haftalık gazetesi Oksijen'de köşe yazarlığı yapıyor.

İlgili Makaleler

Don`t copy text!