Auto Ajans

Haberler

DS’in 6’ncı showroom’u Bursa’ya

DS’in 6’ncı showroom’u Bursa’ya
Paylaş
Nisan 16
12:25 2023

DS, Türkiye’deki altıncı showroomunu Bursa’da açtı. Türkiye’de Koluman Holding iştiraki Koluman Monde Motorlu Araçlar Ticaret ve Sanayi tarafından temsil edilen markanın İstanbul’da iki, Ankara, İzmir ve Antalya’da showroomu bulunuyor. Bu showroomların ardından, Bursa’da 2 bin metrekarelik alanda açılan showroom, dijital aktiviteleriyle öne çıkacak. “DS Automobiles Bursa” adıyla ve 15 kişilik ekibiyle hizmet vermeye başlayan markanın Türkiye’deki yatırımları 2023 ve 2024 yıllarında farklı şehirlerde devam edecek.

Koluman Monde Motorlu Araçlar A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Dr. Altuğ Erciş, tüm tedariklerin Bursa üzerine yapıldığını ifade ederek, “Konsantrasyonumuzu Bursa’ya yoğunlaştırdık. Gerek İstanbul’a gerekse de Ege Bölgesi’ne yakınlığından dolayı Bursa bizim için çok önemli bir konumda. Bölge lüks otomobil tercih etme potansiyeli yüksek olan bir lokasyon. Yeni showroomumuz bize güç katacak” dedi.DS markasının Türkiye’de hızla büyüdüğüne ve premium segmentte ciddi bir oyuncu olarak yerini aldığına işaret eden Erciş “Markamız müşterilerimiz tarafından yoğun olarak tavsiye ediliyor. Bunun nedenlerinin başında da lüks çizgisinin yanında modellerimizle segmentimizde fiyat-fayda seviyesinin en yüksek olduğu markalardan biri olmamız” diye konuştu.

DS modellerinin en çok 30-35 yaş üzeri müşterilerin ilgi gösterdiği bir marka olduğunu kaydeden Altuğ Erciş, Bursa showroomu ile birlikte yıl sonunda geçen yıldan daha fazla satış adedine ulaşacaklarını söyledi. Erciş markanın lüks segmentte Avrupa’da büyüyen 3 markadan biri olduğunu belirterek, “DS, Türkiye’de de yükselişini sürdürecek ve yeni modellerimizle birlikte bu yıl DS’in yılı olacaktır. DS önümüzdeki yıllarda da her yıl katlanarak artan satış adedine ulaşacaktır” dedi.

Yazar Hakkında

Mete TANSU

Mete TANSU

SABAH ve VATAN gazetelerinde 20 yıl ekonomi ve otomotiv yazarlığı yaptı. Otoban köşesinde yayınlanan haberleriyle, analizleriyle otomotiv sektörünün nabzını tuttu. Mete Tansu, Türkiye'nin ilk otomotiv haber ajansı ve bilgi platformu Auto Ajans'ı kurdu. Türkiye'nin ilk haftalık gazetesi Oksijen'de köşe yazarlığı yaptı.

İlgili Makaleler

Don`t copy text!