Auto Ajans

Haberler

Duster’ın ticari versiyonu

Duster’ın ticari versiyonu
Paylaş
Ekim 07
09:06 2021

Dacia ticari araç ürün yelpazesini makyajlanan Duster’ın ticari versiyonuyla genişletiyor. Duster Commercial ismini alacak araç, binek Duster’ın yenilenen versiyonu üzerine yapıldı. Binek ve ticari Duster’lar tamamen ortak özelliklere sahip. Binek araçtaki gibi yenilenen ön panjur, farlar, 8 inç dokunmatik ekran gibi özelliklere sahip ticari Duster’da, arka koltukların yerine düz bir yükleme alanı bulunuyor.

Arka camları karartılan Duster Commercial’ın yükleme alanı 1.623 litre olarak açıklandı. Aynı zamanda tercih edilen modele göre maksimum 503 kg’lik taşıma kapasitesine sahip. Koyu camların yanı sıra yükleme alanında taşınan eşyaların gözükmemesi için büyük bir pandizot bulunuyor. Ayrıca zeminde eşyaların ve aracın zarar görmesini engelleyen yer alan örtü, tamponun yükleme alanına kadar uzatılarak boyanın da çizilmesinin önüne geçiliyor. Duster Commercial’ın 1.0 litre turbo üç silindirli ünitenin yanı sıra iki farklı güce sahip 1.3 litre benzinli motor ve 1.5 litre dizel motorla tercih edilebilecek.

Yazar Hakkında

Mete TANSU

Mete TANSU

SABAH ve VATAN gazetelerinde 20 yıl ekonomi ve otomotiv yazarlığı yaptı. Otoban köşesinde yayınlanan haberleriyle, analizleriyle otomotiv sektörünün nabzını tuttu. Mete Tansu, Türkiye'nin ilk otomotiv haber ajansı ve bilgi platformu Auto Ajans'ı kurdu.

İlgili Makaleler

TWITTER

📌Tesla CEO'su Elon Musk, Volkswagen yöneticilerine sürpriz yaptı.

📌Musk, video konferansla VW'nin toplantısına katılarak elektrikli dönüşüm konusundaki tecrübesini aktardı.
http://www.autoajans.com/musktan-vw-yoneticilerine-brifing

📌Honda elektrikli vizyonunu yeni konseptlerle tanıttı.

📌e:N Coupe, e:N SUV ve e:N GT, 2030’a kadar pazara çıkacak güçlü elektrikli ürün gamının ipuçlarını veriyor.
http://www.autoajans.com/hondanin-yeni-elektrikli-vizyonu

🚴‍♀️Doğan Trend Otomotiv, pandemide değişen mobilite ihtiyaçlarıyla öne çıkan elektrikli bisiklet ve scooter pazarına girdi.

🚴‍♀️Şirket, İzmir'de üretim yapan Hollanda merkezli BIMAS BIKE'ın distribütörü oldu.
http://www.autoajans.com/e-bisiklet-ve-scooter-pazarina-girdi

Load More...

ÜYE GİRİŞİ

ANKET

Üzgünüz, şu an hiç anket bulunmuyor.
Don`t copy text!