Auto Ajans

Haberler

En uzun günde en hızlı tur

En uzun günde en hızlı tur
Paylaş
Haziran 22
06:00 2020

Mercedes-Benz Gelecek Otomotiv, yaz mevsiminin başlangıcı olarak kabul edilen ve ‘en uzun gündüz, en kısa gecenin’ yaşandığı 21 Haziran’da bu özel güne atıfta bulunmak üzere Mercedes-AMG GT 43 modeli ile InterCity İstanbul Park’ta hızlanma testi gerçekleştirdi. 367 beygir güce ve 500 Nm torka sahip Mercedes-AMG GT 43 modeli, 0’dan 100 km/s hıza 4.11 saniyede ulaştı.

Dijital dönüşüm projeleri ve etkinlikleri ile dikkat çeken Mercedes-Benz Gelecek Otomotiv İstanbul, Diyarbakır, Erzurum ve Malatya Bayilikleri’nin CEO’su Bekir Koman “Intercity İstanbul Park pistine çıkan Mercedes-AMGGT 43 modelimiz spor otomobil performansını dört kapılı bir otomobilin sunduğu rahatlık eşliğinde sunuyor. Alçak kaputu, baskın ön yüzü ve kaslı vücut dili, dört kapılı coupé’nin sportif genlerini bütünüyle sergiliyor ve tüm dikkatlerin üzerine çekiyor” dedi.

Gelecek Otomotiv CEO’su Bekir Koman, Mercedes AMG GT 63 S’in VadiPark’taki showroomlarında yeni sergilenmeye başladığını, fiyatının 3 milyon 850 bin lira olduğunu söyledi.

Koman, şunları kaydetti: “Müşterilerimizi her ne kadar bu etkinlik eşliğinde ağırlama fırsatını yaratamasakta VadiPark’ta bulunan ve özenle uyguladığımız hijyen koşullarının geçerli olduğu showroomumuzda misafir etme imkanımızın olduğunu bu vesileyle anımsatmak isterim.”  

Yazar Hakkında

Mete TANSU

Mete TANSU

SABAH ve VATAN gazetelerinde 20 yıl ekonomi ve otomotiv yazarlığı yaptı. Otoban köşesinde yayınlanan haberleriyle, analizleriyle otomotiv sektörünün nabzını tuttu. Mete Tansu, Türkiye'nin ilk otomotiv haber ajansı ve bilgi platformu Auto Ajans'ı kurdu.

İlgili Makaleler

TWITTER

Lamborghini'den Formula 1'e! Lamborghini CEO’su Stefano Domenicali, F1'in yeni CEO'su oluyor. Domenicali, 6 yıl boyunca Ferrari F1 Takımı'nı yönetmişti. Son transferle birlikte motorsporlarında üç önemli koltukta eski Ferrari yöneticileri oturmuş olacak. http://www.autoajans.com/lamborghini-ceosu-f1in-basinda

Volvo, Türkiye'den yönetici transfer etmeye devam ediyor. Ebru Ekşi, Sabri Sözen'den sonra Volvo Car Turkey'de EMEA Importers Ticari Operasyonlar Direktörlüğü görevini yürüten Alican Emiroğlu, Volvo Car Çek Cumhuriyeti Genel Müdürü oldu. http://www.autoajans.com/turkiyeden-volvoya-yeni-transfer

Ford Otosan, üst üste 5. kez Türkiye'nin, 9. kez otomotiv sektörünün ihracat şampiyonu oldu. En fazla ihracat yapan ilk 10 şirkete, otomotiv damgasını vurdu. 6 otomotiv şirketi ilk 10’a girdi. Koç Holding adına ödülleri Başkan Vekili Ali Koç aldı. http://www.autoajans.com/ihracatta-ilk-10a-otomotiv-damgasi

Load More...

ÜYE GİRİŞİ

ANKET

Üzgünüz, şu an hiç anket bulunmuyor.
Don`t copy text!