Auto Ajans

Haberler

Ferrari virüs testlerine başladı

Ferrari virüs testlerine başladı
Paylaş
Nisan 21
16:01 2020

Ferrari işe dönüş öncesi sağlık önlemlerini artırdı. Başlatılan programa göre gönüllü çalışanlar bir an önce üretime dönmek adına koronavirüs testinden geçiriliyor. Bunun üretime dönme konusunda endişe eden üreticiler için örnek olacağı ifade ediliyor. Back on Track projesi çerçevesinde Ferrari çalışanları, aileleri ve tedarikçilerin personeli teste tabi tutulacak. Ardından çalışanların cep telefonlarına yüklenecek uygulama ile yakından takip edilecek.

Ferrari, İtalya’daki Maranello ve Modena tesislerindeki 4 bin çalışanın 500’üne test yapıldığını, günde 800 kişilik potansiyelleri olduğunu belirtti. Ferrari’nin hükümetin karantinayı sona erdirecek kararıyla birlikte 4 Mayıs’ta üretime başlaması bekleniyor.

Yazar Hakkında

Mete TANSU

Mete TANSU

SABAH ve VATAN gazetelerinde 20 yıl ekonomi ve otomotiv yazarlığı yaptı. Otoban köşesinde yayınlanan haberleriyle, analizleriyle otomotiv sektörünün nabzını tuttu. Mete Tansu, Türkiye'nin ilk otomotiv haber ajansı ve bilgi platformu Auto Ajans'ı kurdu.

İlgili Makaleler

TWITTER

Yerli modeller yenileniyor! Oyak Renault'nun ürettiği Megane Sedan, makyaj geçirdi. Daha şık tasarıma kavuşan, yeni medya ve sürücü sistemleriyle desteklenen otomobile 115 beygirlik 1.0 TCe motor seçeneği eklendi. http://www.autoajans.com/bursali-megane-yenilendi/

BMW'nin ilk elektrikli modeli i3'ün 200 binincisi banttan indi. i3, markanın elektrikli mobilite alanında ilerlemesini hızlandırdı. BMW, bu kez elektriklide amiral gemisi olacak iNEXT'in heyecanını yaşıyor. http://www.autoajans.com/i-markasinin-oncusu-200-bin-dedi

Üçüncü çeyrek bilançosunu açıklayan Tofaş, net kârını % 71.1, satış gelirlerini % 64.9 artırdı.
🚗Şirket yurt içindeki yoğun talebe bağlı olarak satış hedefini yükseltti.
🚗Tofaş'ın pandemi nedeniyle ihracat gelirleri ise % 20 düştü.
http://www.autoajans.com/ic-pazarda-satis-hedefini-buyuttu

Load More...

ÜYE GİRİŞİ

ANKET

Üzgünüz, şu an hiç anket bulunmuyor.
Don`t copy text!