Auto Ajans

Haberler

Ford’dan ulaşılabilir elektrikli sözü

Ford’dan ulaşılabilir elektrikli sözü
Paylaş
Kasım 08
07:00 2020

Elektrikli hamlesi başlatan Ford Motor, ulaşılabilir modellerin müjdesini verdi. Ford Motor CEO’su Jim Farley, maliyetlerin de düşmesiyle birlikte daha uygun ürünler çıkaracaklarını söyledi. Farley, “100 bin dolar üzeri araçlar üretme fikrinin peşinden gitmeyeceğiz. Ayrıca Avrupa ve ABD’de 20 bin dolar ila 70 bin dolar arası fiyatlara sahip araçlarımız da olacak” dedi. Bu araçların arasında SUV ve crossover’ların olacağı ifade edildi. Mustang Mach-E ile elektrikli dünyasında önemli bir atak başlatan Ford, bunu Gölcük ile Michigan’da üretilecek E-Transit ile devam ettirecek.

Yazar Hakkında

Mete TANSU

Mete TANSU

SABAH ve VATAN gazetelerinde 20 yıl ekonomi ve otomotiv yazarlığı yaptı. Otoban köşesinde yayınlanan haberleriyle, analizleriyle otomotiv sektörünün nabzını tuttu. Mete Tansu, Türkiye'nin ilk otomotiv haber ajansı ve bilgi platformu Auto Ajans'ı kurdu.

İlgili Makaleler

TWITTER

🚗Türkiye'de B segmentinde rekabet büyüyor.
🚗Toyota tamamen yenilenen Yaris modelini satışa sundu.
🚗Daha sportif ve dinamik hatlara kavuşan yeni Yaris'te yeni 1.5L benzinli ile 1.5 hibrit motor seçeneği yer alıyor. http://www.autoajans.com/b-segmentinde-yaris-hizlanacak

🚗MINI, Countryman'i yenilemeye hazırlanırken, ürün gamına yeni bir SUV eklemeyi planlıyor.
🚗Countryman'den daha büyük boyutlara sahip aracın isminin MINI Traveller olacağı belirtiliyor. http://www.autoajans.com/countrymanin-abisi-geliyor

🚗Otomotiv sektörünün en büyük veri ve ikinci el fiyatlandırma şirketi CARDATA, 2. elde segmentlere göre ortalama fiyatları, en ucuz ve en pahalı modelleri araştırdı.
🚗31 bin TL'ye de 1 milyon 494 bin TL'ye de seçenek var.
http://www.autoajans.com/2-elde-en-ucuz-ve-en-pahali-modeller

Load More...

ÜYE GİRİŞİ

ANKET

Üzgünüz, şu an hiç anket bulunmuyor.
Don`t copy text!