Auto Ajans

Haberler

Gölcüklü Transit Custom’ın karavanı

Gölcüklü Transit Custom’ın karavanı
Paylaş
Ağustos 27
15:06 2023

Ford Gölcük fabrikasında üretilen yeni Transit Custom’ın Nugget ismi verilen karavan modelini tanıttı. Ford ve Alman karavan uzmanı Westfalia iş birliğiyle geliştirilen Transit Custom Nugget, yeni kabin özellikleri ve artırılmış teknolojileriyle dikkat çekiyor. 2024’ün bahar aylarında teslim edilmeye başlanacak Nugget karavan, 168 beygirlik dizel veya 228 beygirlik plug-in hibrit motorlu olarak alınabiliyor. Plug-in hibrit araçta 2.5 litrelik motor, elektrik motoru ve 11.8 kWh batarya ile kombine ediliyor.

Plug-in hibrit Nugget, önden çekişli veya dört çeker olarak alınabiliyor. Ford karavanda birçok pratik detay da düşünüldü. Tamamen modüler merkez alan gerektiğinde mutfak, oturma alanı veya yatak odası olarak kullanılabiliyor. Ayrıca işlerini yürütmek isteyenler için bir mobil ofise dönüşebiliyor.

Yazar Hakkında

Mete TANSU

Mete TANSU

SABAH ve VATAN gazetelerinde 20 yıl ekonomi ve otomotiv yazarlığı yaptı. Otoban köşesinde yayınlanan haberleriyle, analizleriyle otomotiv sektörünün nabzını tuttu. Mete Tansu, Türkiye'nin ilk otomotiv haber ajansı ve bilgi platformu Auto Ajans'ı kurdu. Türkiye'nin ilk haftalık gazetesi Oksijen'de köşe yazarlığı yaptı.

İlgili Makaleler

Don`t copy text!