Auto Ajans

Haberler

Hibrid moduna geçmeye davet ediyor

Hibrid moduna geçmeye davet ediyor
Paylaş
Haziran 12
13:05 2024

Toyota, 26 yıl önce tanıttığı tam hibrit teknolojisiyle birlikte otomotiv sektörüne öncülük etmeye devam ediyor. Geniş ürün yelpazesiyle tüm binek araç modellerinde tam hibrit seçeneği sunan Toyota, Halit Ergenç’in baş rolünde yer aldığı reklam filmiyle herkesi “Toyota Hybrid Moduna Geçmeye” davet ediyor.

“Toyota Hybrid Moduna Geçin” temalı reklam kampanyasıyla Toyota’nın benzinli ve elektrik motoru şarj ihtiyacı olmadan bir araya getirerek yakıt verimliliğini, çevreci sürüşü, sessizliği ve performansı en yüksek oranda sunan hibrit teknolojisinin altı çiziliyor. Çekimleri İstanbul’da 3 günde tamamlanan reklam filmi çekiminde, Toyota’nın lider tam hibrit teknolojisinin avantajları Halit Ergenç’in eşsiz oyunculuğuyla ortaya konuyor.

Toyota, Türkiye’de Yaris Hybrid, Yaris Cross Hybrid, Corolla Hybrid, Corolla Hatchback Hybrid, Toyota C-HR Hybrid, Corolla Cross Hybrid ve RAV4 Hybrid modelleri olmak üzere geniş bir tam hibrit ürün gamı seçeneğine sahip. Bu sayede her kullanıcı profili ve bütçe için en ideal hibrit modeline ulaşılması sağlanıyor.

Yazar Hakkında

Mete TANSU

Mete TANSU

SABAH ve VATAN gazetelerinde 20 yıl ekonomi ve otomotiv yazarlığı yaptı. Otoban köşesinde yayınlanan haberleriyle, analizleriyle otomotiv sektörünün nabzını tuttu. Mete Tansu, Türkiye'nin ilk otomotiv haber ajansı ve bilgi platformu Auto Ajans'ı kurdu. Türkiye'nin ilk haftalık gazetesi Oksijen'de köşe yazarlığı yaptı.

İlgili Makaleler

Don`t copy text!