Auto Ajans

Haberler

Hozon Neta ile Eşarj’dan iş birliği

Hozon Neta ile Eşarj’dan iş birliği
Paylaş
Nisan 05
14:10 2024

Kısa bir süre önce ülkemiz yollarıyla buluşan Çinli elektrikli araç markası Hozon Neta, Eşarj ile iş birliğine gitti. Neta U satın alan müşteriler 20 bin TL değerinde Eşarj şarj kartı veya Eşarj bireysel kullanıma uygun şarj istasyonu hediyesinden faydalanabiliyor. Türkiye’nin ilk ve en fazla hızlı şarj istasyonuna sahip ve Enerjisa Enerji’nin markası Eşarj ile gerçekleştirilen yeni anlaşma, Hozon Neta satın alan sürücülerin hayatını kolaylaştıracak.

Geçtiğimiz günlerde GRS Automobility güvencesiyle ülkemizde satışa sunulan Hozon Neta U, 420 kilometre menzile sunuyor. Elektrikli kompakt SUV, V2L fonksiyonu sayesinde tıpkı bir jeneratör gibi enerji kaynağı haline dönüşerek farklı elektronik cihazları şarj edebiliyor.  Araçta tek pedal sürüş modu, 8 inç’lik iki ayrı dokunmatik ekran, premium materyallerle bezenmiş iç mekân öne çıkıyor. Sadece 30 dakikada yüzde 30’dan yüzde 80’e hızlı şarj özelliğiyle donatılan kompakt SUV modelde, mevsimsel farklılıklarda sürüş menzilini koruma altına alan Hozon Neta’nın patentli batarya ısı yönetim sistemi de standart olarak sunuluyor

Yazar Hakkında

Mete TANSU

Mete TANSU

SABAH ve VATAN gazetelerinde 20 yıl ekonomi ve otomotiv yazarlığı yaptı. Otoban köşesinde yayınlanan haberleriyle, analizleriyle otomotiv sektörünün nabzını tuttu. Mete Tansu, Türkiye'nin ilk otomotiv haber ajansı ve bilgi platformu Auto Ajans'ı kurdu. Türkiye'nin ilk haftalık gazetesi Oksijen'de köşe yazarlığı yaptı.

İlgili Makaleler

Don`t copy text!