Auto Ajans

Haberler

İkinci ele anında nakit para

İkinci ele anında nakit para
Paylaş
Mart 09
09:02 2020

Son dönemde hızlı büyüyen ikinci el araç pazarında, kullanıcıların araçlarını satmak ve hızla nakde dönmek konularında yaşadıkları sıkıntılar artık ortadan kalkıyor. Nakitaraba.com sitesi 7 gün 24 saat kullanıcı araçlarının değerlerinin belirlendiği, belirlenen değerden teklife dönüştürüldüğü hızlı ve güvenilir bir platform olarak ikinciel araç pazarına girdi. Kolayca ulaşılan menüler üzerinden ikinci el araçların marka model ve donanım özelliklerinin girilmesi ile saniyeler içerisinde teklif oluşturulan sitede, ücretsiz ekspertiz sonrası, araçların satışı hızla gerçekleştiriliyor ve aynı gün içinde araç bedeli hesabınıza yatıyor. Nakitaraba.com markasının kurucusu, Okar Otomotiv ve İkinciel Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Sami Nacaroğlu, yeni platformun hayata geçmesi ile ilgili olarak, “Yıllardır ikincielotomobilim markası ile ikinci el araç pazarında elde ettiğimiz bilgi ve tecrübeyi daha da geliştiriyor ve kullanıcıların araçlarını doğrudan satın almaya yöneliyoruz. Bünyemizde bulunan Okar Otomotiv, ikincielotomobilim ve otodoktor markalarına bir de nakitaraba.com’u ekledik” dedi.

Yeni platformun kullanıcıların araçlarını satarken yaşadıkları tüm sorunları ortadan kaldırmayı hedeflediğini belirten Nacaroğlu, şu bilgileri verdi: “Artık günlerce ilan verip aracına müşteri beklemek dönemi sona eriyor. Hayatın her alanındaki gibi araç alım satımı da güncel beklentilere paralel hızlanıyor. Nakitaraba.com bu gerçekten hareketle araçlara en doğru fiyatlamayı yapan ve aracın nakit satın alınmasını sağlayan bir platform olarak tasarlandı. Tüm kullanıcıları araçlarını sitemizden değerlendirmeye davet ediyor, araçlarını nakit karşılığı satın alacağımızı duyuruyoruz.”

Yazar Hakkında

Mete TANSU

Mete TANSU

SABAH ve VATAN gazetelerinde 20 yıl ekonomi ve otomotiv yazarlığı yaptı. Otoban köşesinde yayınlanan haberleriyle, analizleriyle otomotiv sektörünün nabzını tuttu. Mete Tansu, Türkiye'nin ilk otomotiv haber ajansı ve bilgi platformu Auto Ajans'ı kurdu.

İlgili Makaleler

TWITTER

📌Mobil Oil Türkiye, ana merkezin ‘Pandemide en az etkilenecek ülkelerden biri olursunuz’ uyarısını dikkate aldı, agresif büyüme stratejisi belirledi.

📌Türkiye, bu sayede Mobil Oil dünyasında satış hacmini en fazla artıran ülke oldu.

http://www.autoajans.com/turkiye-mobilin-en-hizlisi-oldu

🚗Cardata, 2. el pazarına yönelik satıcılarla tüketicileri buluşturan akıllı araç fiyatlandırma modülü geliştirdi.

🚗İşletmeler kendi internet siteleri üzerinden tüketicilere aracının değerini ücretsiz olarak gösterebilecek ve satın alım yapabilecek.

http://www.autoajans.com/2-elde-hemen-sat-kolayligi

🚘Yenilenen VW Caddy, önümüzdeki hafta Türkiye'de satışa sunulacak.

🚘Araç, sürüş destek sistemleri, dijitalleştirilmiş teknolojik özellikleri ve konfor donanımlarıyla öne çıkıyor.

🚘Yeni motorun gücü % 20 artarken, yakıt tüketimi % 15 düşürülmüş.

http://www.autoajans.com/yeni-caddy-otomobil-konforunda

Load More...

ÜYE GİRİŞİ

ANKET

Üzgünüz, şu an hiç anket bulunmuyor.
Don`t copy text!