Auto Ajans

Haberler

Kırmızı halıda boy gösterdi

Kırmızı halıda boy gösterdi
Paylaş
Eylül 18
10:28 2021

Lexus, Venedik Bienali kapsamında kapılarını açan Uluslararası Film Festivali’nde lüks SUV’ları, sedanları, coupeleri ve üstü açılan araçlarıyla kırmızı halıda boy gösterdi. Lexus markası, 78. Venedik Film Festivali’nin üst üste beşinci kez resmi otomobil sponsoru oldu. Premium markanın elektrik motorlu SUV ürün gamını da kapsayan 35 araç, festival boyunca oyunculara, yönetmenlere ve ünlü isimlere eşlik etti. Lexus’un SUV modelleri UX ve RX, sedan modeli ES, coupe modeli LC, üstü açılır LC Convertible ile tamamen yenilenen NX ve Lexus’un ilk tamamen elektriklisi UX 300e festivalde yer aldılar. Etkileyici manzara sahip Lido’ya Lexus modelleriyle gelen Penelope Cruz, Jennifer Lopez, Ben Affleck, Antonio Banderas, Dakota Johnson, Kristen Stewart, Matt Damon, Tim Roth, Silvio Orlando, Roberta Giarrusso, Cynthia Erivo, Joe Apollonio, Stefania Rocca, Aitana Sanchez-Gijon, Brady Corbet, Nicoletta Braschi, Israel Elejalde ve Roberto Benigni gibi ünlü oyuncular kırmızı halıdan yürüdüler.

Ünlü İtalyan aktör Roberto Benigni Yaşam Boyu Başarı Ödülü olarak Altın Aslan’ı alırken Lexus’un “yedinci sanata” olan tutkusu, Lexus Marka Elçisi olan ünlü oyuncu, yönetmen ve senarist Edoardo Leo’nun gözünden anlatıldı. Lexus Marka Elçisi Edoardo Leo, Lexus’un sanata destek olmak adına yaptığı çalışmalara da dikkat çekti. Son olarak Lexus; sanatçılara, özellikle de hamilelik sırasında kadınlara yardımcı olmak için UNITA Birliği ile gerçekleştirilen Poltrone Rosse ismi verilen girişimini destekledi. Bu girişim sayesinde film tutkunları 5 İtalyan şehir meydanına yerleştirilmiş bir dizi kırmızı koltuktan oluşturulan alana gidip, oyuncularla yan yana oturup onların beyaz perdeye olan tutkularını yakından dinleyebiliyor. Buradan elde edilecek gelir ise oyunculara destek olmak adına UNITA’ya aktarılıyor.

Yazar Hakkında

Mete TANSU

Mete TANSU

SABAH ve VATAN gazetelerinde 20 yıl ekonomi ve otomotiv yazarlığı yaptı. Otoban köşesinde yayınlanan haberleriyle, analizleriyle otomotiv sektörünün nabzını tuttu. Mete Tansu, Türkiye'nin ilk otomotiv haber ajansı ve bilgi platformu Auto Ajans'ı kurdu.

İlgili Makaleler

TWITTER

📌Tesla CEO'su Elon Musk, Volkswagen yöneticilerine sürpriz yaptı.

📌Musk, video konferansla VW'nin toplantısına katılarak elektrikli dönüşüm konusundaki tecrübesini aktardı.
http://www.autoajans.com/musktan-vw-yoneticilerine-brifing

📌Honda elektrikli vizyonunu yeni konseptlerle tanıttı.

📌e:N Coupe, e:N SUV ve e:N GT, 2030’a kadar pazara çıkacak güçlü elektrikli ürün gamının ipuçlarını veriyor.
http://www.autoajans.com/hondanin-yeni-elektrikli-vizyonu

🚴‍♀️Doğan Trend Otomotiv, pandemide değişen mobilite ihtiyaçlarıyla öne çıkan elektrikli bisiklet ve scooter pazarına girdi.

🚴‍♀️Şirket, İzmir'de üretim yapan Hollanda merkezli BIMAS BIKE'ın distribütörü oldu.
http://www.autoajans.com/e-bisiklet-ve-scooter-pazarina-girdi

Load More...

ÜYE GİRİŞİ

ANKET

Üzgünüz, şu an hiç anket bulunmuyor.
Don`t copy text!