Auto Ajans

Haberler

Lübnan’dan canlı yayınla konferansta konuşacak

Lübnan’dan canlı yayınla konferansta konuşacak
Paylaş
Mart 11
08:50 2020

Bu yıl 44’üncüsü düzenlenen “Otomotiv Dünya Kongresi” 23-24 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek. ‘Bugünü sürdürmek, yarın büyümek’ (Sustaining Today. Growing Tomorrow) konulu kongrede otomotiv dünyasından 26 isim konuşma yapacak. Bu isimler arasında Hyundai Global COO Jose Munoz, Yazaki Başkanı ve CEO’su Bo Andersson, McLaren Başkanı Mike Flewitt (Eski Ford Otosan Genel Müdür Başyardımcısı) gibi yöneticiler var. Konuşmacılar arasındaki bir isim ise çok dikkat çekiyor.

Bu kişi Renault-Nissan-Mitsubishi İttifakı eski Başkanı ve CEO’su Carlos Ghosn. Tutuklanma endişesiyle ülkeden dışarı çıkamayan Ghosn, Detroit’teki konferansa canlı bağlanacak. Otomotiv dünyasının efsane isimleri arasında gösterilen Ghosn’un uzun yıllar sonra otomotivle ilgili yapacağı konuşma merak ediliyor. Carlos Ghosn, 2019 sonunda göz altında bulunduğu Japonya’dan özel bir uçakla İstanbul üzerinden Beyrut’a kaçmıştı.

Yazar Hakkında

Mete TANSU

Mete TANSU

SABAH ve VATAN gazetelerinde 20 yıl ekonomi ve otomotiv yazarlığı yaptı. Otoban köşesinde yayınlanan haberleriyle, analizleriyle otomotiv sektörünün nabzını tuttu. Mete Tansu, Türkiye'nin ilk otomotiv haber ajansı ve bilgi platformu Auto Ajans'ı kurdu.

İlgili Makaleler

TWITTER

📌Mobil Oil Türkiye, ana merkezin ‘Pandemide en az etkilenecek ülkelerden biri olursunuz’ uyarısını dikkate aldı, agresif büyüme stratejisi belirledi.

📌Türkiye, bu sayede Mobil Oil dünyasında satış hacmini en fazla artıran ülke oldu.

http://www.autoajans.com/turkiye-mobilin-en-hizlisi-oldu

🚗Cardata, 2. el pazarına yönelik satıcılarla tüketicileri buluşturan akıllı araç fiyatlandırma modülü geliştirdi.

🚗İşletmeler kendi internet siteleri üzerinden tüketicilere aracının değerini ücretsiz olarak gösterebilecek ve satın alım yapabilecek.

http://www.autoajans.com/2-elde-hemen-sat-kolayligi

🚘Yenilenen VW Caddy, önümüzdeki hafta Türkiye'de satışa sunulacak.

🚘Araç, sürüş destek sistemleri, dijitalleştirilmiş teknolojik özellikleri ve konfor donanımlarıyla öne çıkıyor.

🚘Yeni motorun gücü % 20 artarken, yakıt tüketimi % 15 düşürülmüş.

http://www.autoajans.com/yeni-caddy-otomobil-konforunda

Load More...

ÜYE GİRİŞİ

ANKET

Üzgünüz, şu an hiç anket bulunmuyor.
Don`t copy text!