Auto Ajans

Haberler

MOOV en çok nerede kullanılıyor?

MOOV en çok nerede kullanılıyor?
Paylaş
Ocak 23
17:46 2020

Paylaşımlı araç ve dakikalık araç kiralama markası MOOV by Garenta, 1 milyonuncu kiralamasını gerçekleştirdi. MOOV by Garenta, günde yaklaşık 4 bin 500 kiralamaya imza atarken, 15 dakikalık periyotlar halinde ve her 15 dakika için 5 km’lik yakıt dahil olarak araç kiralanabiliyor. İstanbul’un geniş bölgesinde hizmet veren MOOV by Garenta, faaliyete başladığı günden bu yana oluşan verilerini de paylaştı. Buna göre, MOOV by Garenta’yı Anadolu yakasında oturanlar daha çok kullanırken, kiralamalar en çok Kadıköy sınırları içerisinde sonlandırıldı. İstanbullular deniz kenarı olarak en çok Pendik ve Beşiktaş sahillerine giderken, Eylül 2018’den bu yana MOOV by Garenta araçları toplamda 27 milyon 435 km yol kat etti ve 1 milyon 837 bin 726 saat boyunca kullanıldı.

İSPARK’lar ücretsiz

Kullanıcılarından gelen taleple operasyonunu iyileştiren MOOV by Garenta, kısa bir süre içerisinde araç filosunu 700’den 1.600’e çıkartırken, Ocak ayı içerisinde filosunun yüzde 35’ine denk gelen 560 aracı sıfır kilometre araçlarla yeniledi. MOOV by Garenta, geçtiğimiz günlerde İSPARK otoparklarının ücretsiz olarak kullanılabileceğini açıklamış ve otopark sorununu ortadan kaldıracak bir adım atmıştı.

Yazar Hakkında

Mete TANSU

Mete TANSU

SABAH ve VATAN gazetelerinde 20 yıl ekonomi ve otomotiv yazarlığı yaptı. Otoban köşesinde yayınlanan haberleriyle, analizleriyle otomotiv sektörünün nabzını tuttu. Mete Tansu, Türkiye'nin ilk otomotiv haber ajansı ve bilgi platformu Auto Ajans'ı kurdu.

İlgili Makaleler

TWITTER

🚘Mercedes-Benz, sıfırdan tamamen elektrikli olarak tasarlanan ilk modeli EQS'nin teaser'ını paylaştı.

🚘EQS özellikleriyle S-Serisi'nn elektrikli versiyonu olmaktan daha ileriye gitmeyi amaçlıyor.

http://www.autoajans.com/eqs-s-serisini-ileriye-tasiyacak

🚘Stellantis, rakipleri karşısında geride kalmamak adına elektriklide atağa kalkacak.

🚘Grup, 2025'e kadar tüm modellerin elektrikli veya hibrit versiyonlarını pazara sunmayı planlanıyor.

🚘Tofaş fabrikasına yeni bir görev verilir mi, merak konusu...

http://www.autoajans.com/stellantis-elektrikleniyor

Load More...

ÜYE GİRİŞİ

ANKET

Üzgünüz, şu an hiç anket bulunmuyor.
Don`t copy text!