Auto Ajans

Haberler

Motorcuların dostu oldu

Motorcuların dostu oldu
Paylaş
Ekim 09
09:34 2021

Aytemiz, her geçen gün büyüyen Motorcu Dostu İstasyon konseptini geçtiğimiz günlerde Erdil Yaşaroğlu ile bir film serisinde tanıttı. Uzun yıllardır motosiklet kullanıcısı olan ünlü karikatürist Yaşaroğlu, yayınlanan film serisinin ilk bölümünde Motorcu Dostu İstasyon konsepti ile tanışıyor. Motosiklete özel park alanları, kask ve ekipman koyabilmek için özel kilitli dolaplar, motosiklete yakıt damlamasını ve motosikletin çizilmesini engelleyen koruyucu bez, kaymaz zeminli pompa adası, motosiklet yıkama hizmeti, motosiklet bakım sehpası gibi hizmetleri ile Aytemiz Vaay uygulamasını kendine has eğlenceli tarzı ile izleyiciye anlatıyor.

Aytemiz olarak yalnızca bir akaryakıt istasyonu değil, yolculuğa konfor katacak tüm unsurları barındıran önemli bir perakende noktası olmayı hedeflediklerini aktaran Aytemiz Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Duygu Deniz Kadıoğlu, “Yakın zamanda yaptırdığımız bir araştırma sonucunda gördük ki kullanıcıların ihtiyaçlarına göre şekillendirmeye devam ettiğimiz Motorcu Dostu İstasyon konseptini bilen motosiklet sürücülerinin Aytemiz’i tercih etme oranı yüzde 83” dedi.

Kask ve eldiven çıkartmadan ödeme

Kadıoğlu, şu bilgileri veriyor: “Araştırmaya katılan motosiklet kullanıcılarının yüzde 74’ü trafiğe takılmamak için motosiklet kullandığını belirtirken, yüzde 40’ı haftada en az 1 veya 2 kez yakıt aldığını kaydetti. Bu bilgilerden hareketle zaman tasarrufu yapmak isteyen motosiklet kullanıcılarına kask ve eldiven çıkarmadan ödeme yapma kolaylığı sunduk. Zaman ve bütçe tasarrufu günümüzün en önemli konularından biri. Bunu bildiğimiz için motosiklet kullanıcılarının da diğer araç kullanıcıları gibi mobil uygulamamız içinde yer alan Vaay ödeme sisteminin sunduğu  avantajlarla hem indirimli hem de hızlı yakıt alabilmelerini sağlıyoruz. Motosiklet sürücülerinin Vaay uygulaması üzerinden satın alacakları yakıta karşılık oluşan kodu, istasyona geldiklerinde pompa görevlisine söylemeleri ya da göstermeleri yeterli oluyor. Böylece yakıt alım işlemlerini hem zaman kaybetmeden ve avantajlı fiyatla yapabiliyor hem de kask ve eldivenlerini çıkarmak zorunda kalmıyorlar.”

Yazar Hakkında

Mete TANSU

Mete TANSU

SABAH ve VATAN gazetelerinde 20 yıl ekonomi ve otomotiv yazarlığı yaptı. Otoban köşesinde yayınlanan haberleriyle, analizleriyle otomotiv sektörünün nabzını tuttu. Mete Tansu, Türkiye'nin ilk otomotiv haber ajansı ve bilgi platformu Auto Ajans'ı kurdu.

İlgili Makaleler

TWITTER

📌Tesla CEO'su Elon Musk, Volkswagen yöneticilerine sürpriz yaptı.

📌Musk, video konferansla VW'nin toplantısına katılarak elektrikli dönüşüm konusundaki tecrübesini aktardı.
http://www.autoajans.com/musktan-vw-yoneticilerine-brifing

📌Honda elektrikli vizyonunu yeni konseptlerle tanıttı.

📌e:N Coupe, e:N SUV ve e:N GT, 2030’a kadar pazara çıkacak güçlü elektrikli ürün gamının ipuçlarını veriyor.
http://www.autoajans.com/hondanin-yeni-elektrikli-vizyonu

🚴‍♀️Doğan Trend Otomotiv, pandemide değişen mobilite ihtiyaçlarıyla öne çıkan elektrikli bisiklet ve scooter pazarına girdi.

🚴‍♀️Şirket, İzmir'de üretim yapan Hollanda merkezli BIMAS BIKE'ın distribütörü oldu.
http://www.autoajans.com/e-bisiklet-ve-scooter-pazarina-girdi

Load More...

ÜYE GİRİŞİ

ANKET

Üzgünüz, şu an hiç anket bulunmuyor.
Don`t copy text!