Auto Ajans

Haberler

Nissan’dan 12 modelli yenilik planı

Nissan’dan 12 modelli yenilik planı
Paylaş
Mayıs 31
12:08 2020

4 yıllık yeni yol haritasını açıklayan Nissan, önemli adımlar atmaya başlıyor. Avrupa’da SUV modellerle varlığına devam edecek olan Nissan, yakın dönem için ciddi atılımlar yapacak. Nissan, önümüzdeki 18 ay içerisinde 12 yeni modele imza atacak. En önemlilerinden biri de merakla beklenen yeni Z spor otomobili olacak. Nissan Z, uzun yıllardan bu yana piyasada olan 370Z’nin yerini alacak. Nissan, 12 tamamen yeni/yenilenen modellerini temsil eden resmi bir video yayınladı. Bu videoda keskin hatlara ve sportif çizgilere sahip Z modeli öne çıktı. “Nissan Next” isimli videoda Nissan modellerinin A’dan Z’ye yenilendiği vurgulanıyor.

Yazar Hakkında

Mete TANSU

Mete TANSU

SABAH ve VATAN gazetelerinde 20 yıl ekonomi ve otomotiv yazarlığı yaptı. Otoban köşesinde yayınlanan haberleriyle, analizleriyle otomotiv sektörünün nabzını tuttu. Mete Tansu, Türkiye'nin ilk otomotiv haber ajansı ve bilgi platformu Auto Ajans'ı kurdu.

İlgili Makaleler

TWITTER

🚗Türkiye'de B segmentinde rekabet büyüyor.
🚗Toyota tamamen yenilenen Yaris modelini satışa sundu.
🚗Daha sportif ve dinamik hatlara kavuşan yeni Yaris'te yeni 1.5L benzinli ile 1.5 hibrit motor seçeneği yer alıyor. http://www.autoajans.com/b-segmentinde-yaris-hizlanacak

🚗MINI, Countryman'i yenilemeye hazırlanırken, ürün gamına yeni bir SUV eklemeyi planlıyor.
🚗Countryman'den daha büyük boyutlara sahip aracın isminin MINI Traveller olacağı belirtiliyor. http://www.autoajans.com/countrymanin-abisi-geliyor

🚗Otomotiv sektörünün en büyük veri ve ikinci el fiyatlandırma şirketi CARDATA, 2. elde segmentlere göre ortalama fiyatları, en ucuz ve en pahalı modelleri araştırdı.
🚗31 bin TL'ye de 1 milyon 494 bin TL'ye de seçenek var.
http://www.autoajans.com/2-elde-en-ucuz-ve-en-pahali-modeller

Load More...

ÜYE GİRİŞİ

ANKET

Üzgünüz, şu an hiç anket bulunmuyor.
Don`t copy text!