Auto Ajans

Haberler

Pandemi sonrası gökkuşağı umudu

Pandemi sonrası gökkuşağı umudu
Paylaş
Mayıs 22
08:46 2020

Bentley kusursuz Mulliner Bacalar’ı ortaya çıkarmak adına şirket içerisinde çalışanları ve onların ailelerini kapsayan online bir yarışma düzenlendi. Bentley’in tasarım direktörü, tüm katılımcıları geride bırakan gökkuşağı tasarımını birinci olarak seçti. Bir kadın katılımcının tasarımı olan gökkuşağı renklerini taşıyan Bacalar, yukarıdan aşağıya kadar 7 farklı rengi taşıyor. Bu tasarım Covid 19 döneminde yapılan yarışmada umudu ve minnettarlığı sergiliyor.

12 adet üretilecek Bacalar’dan birinin böyle olma ihtimali az olsa da müşteri talep ettiği takdirde Bentley bu şekilde üretebileceğini ifade etti. 1.5 milyon sterlinlik fiyat etiketine sahip Bacalar, çift turbo 6.0 litre W12 motoruyla 650 beygir güce ve 900 Nm torka sahip. 0-100 km/s hızlanması  sadece 3.5 saniye.     

Yazar Hakkında

Mete TANSU

Mete TANSU

SABAH ve VATAN gazetelerinde 20 yıl ekonomi ve otomotiv yazarlığı yaptı. Otoban köşesinde yayınlanan haberleriyle, analizleriyle otomotiv sektörünün nabzını tuttu. Mete Tansu, Türkiye'nin ilk otomotiv haber ajansı ve bilgi platformu Auto Ajans'ı kurdu.

İlgili Makaleler

TWITTER

🚗Türkiye'de B segmentinde rekabet büyüyor.
🚗Toyota tamamen yenilenen Yaris modelini satışa sundu.
🚗Daha sportif ve dinamik hatlara kavuşan yeni Yaris'te yeni 1.5L benzinli ile 1.5 hibrit motor seçeneği yer alıyor. http://www.autoajans.com/b-segmentinde-yaris-hizlanacak

🚗MINI, Countryman'i yenilemeye hazırlanırken, ürün gamına yeni bir SUV eklemeyi planlıyor.
🚗Countryman'den daha büyük boyutlara sahip aracın isminin MINI Traveller olacağı belirtiliyor. http://www.autoajans.com/countrymanin-abisi-geliyor

🚗Otomotiv sektörünün en büyük veri ve ikinci el fiyatlandırma şirketi CARDATA, 2. elde segmentlere göre ortalama fiyatları, en ucuz ve en pahalı modelleri araştırdı.
🚗31 bin TL'ye de 1 milyon 494 bin TL'ye de seçenek var.
http://www.autoajans.com/2-elde-en-ucuz-ve-en-pahali-modeller

Load More...

ÜYE GİRİŞİ

ANKET

Üzgünüz, şu an hiç anket bulunmuyor.
Don`t copy text!