Auto Ajans

Haberler

Patron çıldırdı!

Patron çıldırdı!
Paylaş
Temmuz 01
17:37 2024

Premium otomobil üreticisi Lexus, geçtiğimiz ay LBX ile başlattığı kampanyasını genişletti. Temmuz ayı boyunca devam edecek LBX’in satış kampanyasına ek olarak RX, NX ve RZ SUV modellerinde de yaz fırsatları başladı. Kampanya kapsamında modele göre stoklarla sınırlı olacak şekilde 950 bin TL’ye varan indirimler dikkat çekiyor. Bu indirimler, Lexus’un hayatı kolaylaştıran hizmetlerinden biri olan online rezervasyona özel olarak sunuluyor. Stoklarla sınırlı kampanya kapsamında LBX modellerinde 430 bin TL’ye varan indirimler bulunuyor.

Lexus’un E-SUV premium segmentindeki modeli RX 350h tam hibrit 570 bin TL’ye, RX 500h performans hibrit 320 bin TL’ye ve RX 450h+ plug-in hibrit 950 bin TL’ye varan indirimlerle satılıyor. Lexus’un “Online Rezervasyona Özel Yaz Fırsatları” kapsamında tam hibrit NX 350h modelleri 190 bin TL’ye varan ve plug-in hibrit NX 450h+ modeli ise 450 bin TL indirimle sunuluyor. Lexus’un tamamen yeni elektrikli D/E-SUV modeli RZ 450e de Temmuz ayı boyunca 200 bin TL’lik bir indirimle satın alınabilecek.

Yazar Hakkında

Mete TANSU

Mete TANSU

SABAH ve VATAN gazetelerinde 20 yıl ekonomi ve otomotiv yazarlığı yaptı. Otoban köşesinde yayınlanan haberleriyle, analizleriyle otomotiv sektörünün nabzını tuttu. Mete Tansu, Türkiye'nin ilk otomotiv haber ajansı ve bilgi platformu Auto Ajans'ı kurdu. Türkiye'nin ilk haftalık gazetesi Oksijen'de köşe yazarlığı yaptı.

İlgili Makaleler

Don`t copy text!