Auto Ajans

Haberler

Renault Trafic yenilendi

Renault Trafic yenilendi
Paylaş
Kasım 05
07:00 2020

Renault, profesyonel taşımacılık, ticaret ve geniş aileleri hedefleyen Trafic modelini yeniledi. Combi ve SpaceClass versiyonlarıyla birlikte Trafic, daha modern bir tasarıma, iyileştirilmiş kabine ve yeni multimedya sistemine sahip olacak. Yenilenen Renault Trafic, Avrupa’da Mart ayından itibaren satışa  sunulacak. Tasarımı biraz daha ileriye taşıyan Trafic’te, Renault logosu ön plana çıkarıldı.

Yeni tampon, güncellen kaputla birlikte yeni LED farlar yer alıyor. Yeni Rouge Carmin özel kırmızı renk tonu da yeni seçenekler arasında bulunuyor. Araçtaki 2.0 litre dizel motorda 110 bg, 150 bg ve 170 bg olmak üzere 3 motor seçeneği sunulmaya devam edecek. 6 ileri manuel şanzımanın yanı sıra çift kavramalı otomatik şanzıman da sunulacak.

Yazar Hakkında

Mete TANSU

Mete TANSU

SABAH ve VATAN gazetelerinde 20 yıl ekonomi ve otomotiv yazarlığı yaptı. Otoban köşesinde yayınlanan haberleriyle, analizleriyle otomotiv sektörünün nabzını tuttu. Mete Tansu, Türkiye'nin ilk otomotiv haber ajansı ve bilgi platformu Auto Ajans'ı kurdu.

İlgili Makaleler

TWITTER

🚗Türkiye'de B segmentinde rekabet büyüyor.
🚗Toyota tamamen yenilenen Yaris modelini satışa sundu.
🚗Daha sportif ve dinamik hatlara kavuşan yeni Yaris'te yeni 1.5L benzinli ile 1.5 hibrit motor seçeneği yer alıyor. http://www.autoajans.com/b-segmentinde-yaris-hizlanacak

🚗MINI, Countryman'i yenilemeye hazırlanırken, ürün gamına yeni bir SUV eklemeyi planlıyor.
🚗Countryman'den daha büyük boyutlara sahip aracın isminin MINI Traveller olacağı belirtiliyor. http://www.autoajans.com/countrymanin-abisi-geliyor

🚗Otomotiv sektörünün en büyük veri ve ikinci el fiyatlandırma şirketi CARDATA, 2. elde segmentlere göre ortalama fiyatları, en ucuz ve en pahalı modelleri araştırdı.
🚗31 bin TL'ye de 1 milyon 494 bin TL'ye de seçenek var.
http://www.autoajans.com/2-elde-en-ucuz-ve-en-pahali-modeller

Load More...

ÜYE GİRİŞİ

ANKET

Üzgünüz, şu an hiç anket bulunmuyor.
Don`t copy text!