Auto Ajans

Haberler

Salgında Bridgestone Studio’yu kurdu

Salgında Bridgestone Studio’yu kurdu
Paylaş
Aralık 15
14:43 2020

Türkiye’nin lider lastik üreticisi Brisa, bu defa lastikleriyle değil müzikle tüketicilerin karşısına çıkıyor. Herkesi yeni bir düzende yaşamaya iten pandemi süresince müzikseverlerin konser deneyimleri sekteye uğrasa da içlerindeki müzik aşkı hiç bitmedi. Bridgestone, müziğin birleştirici gücünden yararlanıyor ve tüketicileri ile müzik üzerinden bağ kurmak için Bridgestone Studio YouTube projesini hayata geçirdi. Bridgestone Studio projesi, son yıllarda herkesin büyük ilgi gösterdiği ve Spotify Türkiye’de dinlenen Top 50 şarkının ağırlığını oluşturan rap müziği sahiplenerek bu süreçte farklılık yaratmayı amaçlıyor. Bridgestone Studio projesi, rap müziğin sevilen isimlerinden Ege Çubukçu moderatörlüğünde 90’lar ve günümüz pop ile rock müziğinin bilinen sanatçılarının hit olmuş şarkılarının rap versiyonları ile izleyenlerin karşısına çıkacak.

Her biri ortalama 20’şer dakika uzunluğunda ve iki haftada bir YouTube’da yayınlanacak olan bu deneyim videolarında izleyicileri, müziğin yanı sıra katılan ünlü isimlerin, hayatlarında “sonuna kadar gittikleri” anları anlattıkları ve şarkılarının hikâyelerinden bahsettikleri keyifli sohbetleri de dinleyebilecek. Bridgestone Studio projesinde Göksel, Derya Köroğlu, Güliz Ayla, Kalben ve Gökhan Türkmen, Sertab Erener gibi ünlü isimler yer alacak. Çekimleri Kenan Doğulu’nun müzik stüdyosu Doğulu Studio’larında yapılan projenin ilk videosu 16 Aralık’ta Bridgestone Türkiye YouTube kanalında yayınlanacak. İlk videonun konuğu ise 90’lara Amerika’da çekilen klibiyle damga vuran “Yaşandı Bitti” şarkısıyla Burak Kut olacak. 

Yazar Hakkında

Mete TANSU

Mete TANSU

SABAH ve VATAN gazetelerinde 20 yıl ekonomi ve otomotiv yazarlığı yaptı. Otoban köşesinde yayınlanan haberleriyle, analizleriyle otomotiv sektörünün nabzını tuttu. Mete Tansu, Türkiye'nin ilk otomotiv haber ajansı ve bilgi platformu Auto Ajans'ı kurdu.

İlgili Makaleler

TWITTER

🚘SUV modasına küçük Smart da uydu.

🚘Mercedes-Benz ve Geely ortaklığında geliştirilen Smart SUV'un konsepti Eylül'de tanıtılacak.

http://www.autoajans.com/smart-suv-icin-geri-sayim/

🚘Porsche elektrikli otomobil dünyasında popüler olan Taycan modelinin yeni versiyonları üzerinde çalışıyor.

🚘Cross Turismo'dan sonra coupe ve cabrio Taycan gündemde.

🚘Yeni nesil Macan da elektrikli olacak.

http://www.autoajans.com/ustu-acik-taycan-mi-geliyor

🚘Mercedes-Benz, sıfırdan tamamen elektrikli olarak tasarlanan ilk modeli EQS'nin teaser'ını paylaştı.

🚘EQS özellikleriyle S-Serisi'nn elektrikli versiyonu olmaktan daha ileriye gitmeyi amaçlıyor.

http://www.autoajans.com/eqs-s-serisini-ileriye-tasiyacak

Load More...

ÜYE GİRİŞİ

ANKET

Üzgünüz, şu an hiç anket bulunmuyor.
Don`t copy text!