Auto Ajans

Haberler

Kemerleri çok ciddi sıkacak

Kemerleri çok ciddi sıkacak
Paylaş
Mayıs 27
17:11 2020

Renault, 2 milyar euro tasarruf etmek adına 2024’e kadar 5 bin kişiyi işten çıkarmayı planlıyor. Fransız Les Echos’nun haberine göre, şirket doğrudan işten çıkarmaya başvurmayacak. Renault’nun bu adım çerçevesinde yerine başka eleman alınmayacak emekli olmayı planlayan çalışanlarına öncelik vereceği belirtiliyor. Renault’nun Perşembe günü fabrikalar ve işçi çıkarmaları konusunda açıklama yapması bekleniyor. Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron da, Renault’nun sendikalarla görüşmelerini sonlandırana kadar 5 milyar euroluk planlanan devlet kredisini imzalamayacağını açıkladı.

Yazar Hakkında

Mete TANSU

Mete TANSU

SABAH ve VATAN gazetelerinde 20 yıl ekonomi ve otomotiv yazarlığı yaptı. Otoban köşesinde yayınlanan haberleriyle, analizleriyle otomotiv sektörünün nabzını tuttu. Mete Tansu, Türkiye'nin ilk otomotiv haber ajansı ve bilgi platformu Auto Ajans'ı kurdu.

İlgili Makaleler

TWITTER

🚗Türkiye'de B segmentinde rekabet büyüyor.
🚗Toyota tamamen yenilenen Yaris modelini satışa sundu.
🚗Daha sportif ve dinamik hatlara kavuşan yeni Yaris'te yeni 1.5L benzinli ile 1.5 hibrit motor seçeneği yer alıyor. http://www.autoajans.com/b-segmentinde-yaris-hizlanacak

🚗MINI, Countryman'i yenilemeye hazırlanırken, ürün gamına yeni bir SUV eklemeyi planlıyor.
🚗Countryman'den daha büyük boyutlara sahip aracın isminin MINI Traveller olacağı belirtiliyor. http://www.autoajans.com/countrymanin-abisi-geliyor

🚗Otomotiv sektörünün en büyük veri ve ikinci el fiyatlandırma şirketi CARDATA, 2. elde segmentlere göre ortalama fiyatları, en ucuz ve en pahalı modelleri araştırdı.
🚗31 bin TL'ye de 1 milyon 494 bin TL'ye de seçenek var.
http://www.autoajans.com/2-elde-en-ucuz-ve-en-pahali-modeller

Load More...

ÜYE GİRİŞİ

ANKET

Üzgünüz, şu an hiç anket bulunmuyor.
Don`t copy text!