Auto Ajans

Haberler

Toyota’dan 2. elin yeni adresi

Toyota’dan 2. elin yeni adresi
Paylaş
Nisan 09
10:56 2023

Toyota’nın markası ne olursa olsun tüm ikinci el ihtiyaçlarını karşılamak için 2011’den bu yana faaliyet gösteren Xchange by Toyota’nın online showroom’u, şimdi toyota.com.tr çatısı altına taşındı. 2. el otomobil arayanlar veya araçlarını hızlı bir şekilde satmak isteyenler için yeni bir dönem başlatan Toyota, kişiye özel tüm ihtiyaçlara çözüm odaklı yaklaşımıyla yanıt veriyor. Xchange by Toyota’nın kurumsal hizmetleriyle, müşteriler her marka ve model 2. el araca toyota.com.tr adresinden ulaşabilecek. Xchange by Toyota’da satışa sunulan tüm 2. el araçlar, ayrıntılı teknik kontrol ve ekspertizlerden geçiriliyor.

Tek çatı altında kişiye özel finansman çözümleri sunulurken, satın alınan araçlara 12 aya kadar garanti gibi ayrıcalıklar sağlanıyor. Xchange by Toyota’da, dijital bayi uygulaması sayesinde satış danışmanlarıyla canlı bağlantı kurup istenen modelin incelenmesi de mümkün. toyota.com.tr çatısı altına alınan Xchange by Toyota’da sunulan XNAKİT uygulaması, müşterilerin aracının değerini anında öğrenip, nakit alım teklifi ile bayilere satmasını veya takas edebilmesine imkan tanıyor. Tüm bu uygulamalarla müşteriler 2. el ile ilgili tüm işlemlerini Toyota güvencesiyle gerçekleştirebiliyor.

Yazar Hakkında

Mete TANSU

Mete TANSU

SABAH ve VATAN gazetelerinde 20 yıl ekonomi ve otomotiv yazarlığı yaptı. Otoban köşesinde yayınlanan haberleriyle, analizleriyle otomotiv sektörünün nabzını tuttu. Mete Tansu, Türkiye'nin ilk otomotiv haber ajansı ve bilgi platformu Auto Ajans'ı kurdu. Türkiye'nin ilk haftalık gazetesi Oksijen'de köşe yazarlığı yaptı.

İlgili Makaleler

Don`t copy text!