Auto Ajans

Haberler

Yeni 911 Targa’ya dijital tanıtım

Yeni 911 Targa’ya dijital tanıtım
Paylaş
Mayıs 18
15:55 2020

Porsche coupe performansını ve cabrio araç keyfini bir arada sunduğu Targa modelinin yeni neslini tanıttı. Online dünya prömiyeriyle sergilenen Targa’da dört çeker 911 Targa 4 ve 911 Targa 4S versiyonları olacak. 911’in klasik tarzını bozmadan onun heyecanını 1965’ten bu yana üstü açılan bir modelle buluşturan Targa’nın tavanı 50 km/s hıza kadar 19 saniyede açılıp kapanabiliyor.

Mekanik olarak 911 ailesiyle ortak özellikler taşıyan Targa, 3.0 lt altı silindirli motorlarla 385 beygir ile 450 beygir üreten versiyonlara sahip. 911 Targa 4S, 304 km/s maksimum hıza ulaşabiliyor ve 0-100 km/s hızlanmasını 3.6 saniyede tamamlayabiliyor. Her iki modelde de sekiz ileri çift kavramalı PDK şanzıman ve Porsche akıllı dört çeker sistemi bulunuyor. Aynı zamanda 911 Targa 4S’in opsiyonel olarak yedi ileri manuel şanzımanla sipariş edilebileceği belirtiliyor.

Yazar Hakkında

Mete TANSU

Mete TANSU

SABAH ve VATAN gazetelerinde 20 yıl ekonomi ve otomotiv yazarlığı yaptı. Otoban köşesinde yayınlanan haberleriyle, analizleriyle otomotiv sektörünün nabzını tuttu. Mete Tansu, Türkiye'nin ilk otomotiv haber ajansı ve bilgi platformu Auto Ajans'ı kurdu.

İlgili Makaleler

TWITTER

🚗Türkiye'de B segmentinde rekabet büyüyor.
🚗Toyota tamamen yenilenen Yaris modelini satışa sundu.
🚗Daha sportif ve dinamik hatlara kavuşan yeni Yaris'te yeni 1.5L benzinli ile 1.5 hibrit motor seçeneği yer alıyor. http://www.autoajans.com/b-segmentinde-yaris-hizlanacak

🚗MINI, Countryman'i yenilemeye hazırlanırken, ürün gamına yeni bir SUV eklemeyi planlıyor.
🚗Countryman'den daha büyük boyutlara sahip aracın isminin MINI Traveller olacağı belirtiliyor. http://www.autoajans.com/countrymanin-abisi-geliyor

🚗Otomotiv sektörünün en büyük veri ve ikinci el fiyatlandırma şirketi CARDATA, 2. elde segmentlere göre ortalama fiyatları, en ucuz ve en pahalı modelleri araştırdı.
🚗31 bin TL'ye de 1 milyon 494 bin TL'ye de seçenek var.
http://www.autoajans.com/2-elde-en-ucuz-ve-en-pahali-modeller

Load More...

ÜYE GİRİŞİ

ANKET

Üzgünüz, şu an hiç anket bulunmuyor.
Don`t copy text!