Auto Ajans

Haberler

Yeni Civic Sedan’da geri sayım

Yeni Civic Sedan’da geri sayım
Paylaş
Kasım 16
07:00 2020

Honda tüm hızıyla yeni nesil Civic üzerinde çalışıyor. Marka Türkiye pazarını yakından ilgilendiren Civic Sedan’ın prototipini 17 Kasım’da sergileyeceğini açıkladı. Bu tanıtım, Twitch’deki Honda Head2Head kanalından yayınlanacak. Honda, canlı tanıtım öncesinde araçla ilgili bazı detaylar veren bir görsel de paylaştı. Otomobilde mevcut Civic platformunun güncellenmiş halinin yer alması bekleniyor. Yeni Civic Sedan’ın 2022’nin ikinci yarısında satışa sunulması bekleniyor. Şekerpınar fabrikası önümüzdeki yılın Eylül ayında kapanacağı için Civic Sedan ülkemize Japonya’dan ithal edilecek. Honda Türkiye yetkilileri, otomobilin Japonya’dan gelecek olması nedeniyle maliyet artışı yaşanmayacağını vurguluyor.

Yazar Hakkında

Mete TANSU

Mete TANSU

SABAH ve VATAN gazetelerinde 20 yıl ekonomi ve otomotiv yazarlığı yaptı. Otoban köşesinde yayınlanan haberleriyle, analizleriyle otomotiv sektörünün nabzını tuttu. Mete Tansu, Türkiye'nin ilk otomotiv haber ajansı ve bilgi platformu Auto Ajans'ı kurdu.

İlgili Makaleler

TWITTER

🚗Türkiye'de B segmentinde rekabet büyüyor.
🚗Toyota tamamen yenilenen Yaris modelini satışa sundu.
🚗Daha sportif ve dinamik hatlara kavuşan yeni Yaris'te yeni 1.5L benzinli ile 1.5 hibrit motor seçeneği yer alıyor. http://www.autoajans.com/b-segmentinde-yaris-hizlanacak

🚗MINI, Countryman'i yenilemeye hazırlanırken, ürün gamına yeni bir SUV eklemeyi planlıyor.
🚗Countryman'den daha büyük boyutlara sahip aracın isminin MINI Traveller olacağı belirtiliyor. http://www.autoajans.com/countrymanin-abisi-geliyor

🚗Otomotiv sektörünün en büyük veri ve ikinci el fiyatlandırma şirketi CARDATA, 2. elde segmentlere göre ortalama fiyatları, en ucuz ve en pahalı modelleri araştırdı.
🚗31 bin TL'ye de 1 milyon 494 bin TL'ye de seçenek var.
http://www.autoajans.com/2-elde-en-ucuz-ve-en-pahali-modeller

Load More...

ÜYE GİRİŞİ

ANKET

Üzgünüz, şu an hiç anket bulunmuyor.
Don`t copy text!