Auto Ajans

Haberler

Yeni Frontera’nın sır perdesi kalktı

Yeni Frontera’nın sır perdesi kalktı
Paylaş
Nisan 09
16:42 2024

Opel, yeni Frontera’nın ilk görüntülerini dünyayla paylaştı. Opel’in yeni şimşek logosunun ilk temsilcisi olan Frontera, en başından itibaren müşterilere elektrikli motor seçeneği ile sunulacak. Müşteriler, Frontera’nın 48V hibrit teknolojisine sahip versiyonunu da tercih edebilecek. Gelelim aracın özelliklerine… Yeni Frontera, Opel’in cesur ve yalın tasarım felsefesini sağlam şekilde yorumlarken, ilk bakıştan itibaren keyif veren bir görünüme sahip.

Yeni Opel “Şimşek” logosu, seri üretimdeki bir modelde ilk kez kullanılıyor ve Opel Vizör ön panelin merkezinde yerini alıyor. Frontera’nın ön kısmında siyah “Vizör”, otomatik uzun far özellikli Eco LED farlar ve merkezdeki “Şimşek” logosu ile bütünleşiyor. Otomobilin arka koltukları dik haldeyken 460 litrenin üzerinde olan bagaj hacmi, koltuklar katlandığında 1.600 litreye kadar yükseliyor. Yeni Frontera’nın dünya lansmanı 14 Mayıs’ta İstanbul’da gerçekleştirilecek.

Yazar Hakkında

Mete TANSU

Mete TANSU

SABAH ve VATAN gazetelerinde 20 yıl ekonomi ve otomotiv yazarlığı yaptı. Otoban köşesinde yayınlanan haberleriyle, analizleriyle otomotiv sektörünün nabzını tuttu. Mete Tansu, Türkiye'nin ilk otomotiv haber ajansı ve bilgi platformu Auto Ajans'ı kurdu. Türkiye'nin ilk haftalık gazetesi Oksijen'de köşe yazarlığı yaptı.

İlgili Makaleler

Don`t copy text!