Auto Ajans

Haberler

Yeni Golf Las Vegas’ta ortaya çıkıyor

Yeni Golf Las Vegas’ta ortaya çıkıyor
Paylaş
Ocak 09
12:43 2024

Las Vegas’ta gerçekleştirilen CES Tüketici Elektroniği Fuarı’nda, makyajlı Volkswagen Golf izler ortaya çıkacak. Kamuflajlı olarak yer alan Golf GTI, aynı zamanda standart Golf’ten de izler taşıyor. VW’nin performans otomobili Golf GTI, makyajlanarak biraz daha agresif bir tasarıma sahip olacak. Araçta daha ince LED farlar ve daha agresif ön tampon dikkat çekerken, genel hatlara sadık kalındı.

Bununla birlikte Golf’ün yenilenen kabini ise kamuflajsız olarak gösterildi. Özellikle direksiyonda değişiklikler yapan VW, daha fazla fiziksel düğmeye yer vererek daha kullanışlı bir sürüş sunmayı hedefliyor. Aracın tasarımı ve tüm teknik detayların Ocak ayı içerisinde ortaya çıkması bekleniyor.

Yazar Hakkında

Mete TANSU

Mete TANSU

SABAH ve VATAN gazetelerinde 20 yıl ekonomi ve otomotiv yazarlığı yaptı. Otoban köşesinde yayınlanan haberleriyle, analizleriyle otomotiv sektörünün nabzını tuttu. Mete Tansu, Türkiye'nin ilk otomotiv haber ajansı ve bilgi platformu Auto Ajans'ı kurdu. Türkiye'nin ilk haftalık gazetesi Oksijen'de köşe yazarlığı yaptı.

İlgili Makaleler

Don`t copy text!