Auto Ajans

Haberler

Yeni Wrangler Rubicon satışta

Yeni Wrangler Rubicon satışta
Paylaş
Mayıs 31
15:07 2020

Jeep, Wrangler Rubicon’un yeni nesil versiyonunu Türkiye yollarıyla buluşturdu. Üretildiği ilk günden bu yana 2 milyonun üzerinde satış adedine imza atan Wrangler’in yeni modeli, ülkemizde 2.0 litrelik 270 beygirlik benzinli motor ve 8 ileri otomatik şanzıman kombinasyonu ile satışa sunuldu. Yeni Wrangler Rubicon, Türkiye’de 5 adet sipariş almıştı. İkonik yedili ızgarası ve maskülen tasarım hatlarıyla öne çıkan araçta; opsiyonel 32 inç lastikler, daha güçlü aks milleri, daha büyük frenler, 4×4 sistemleri ve sağlam çelik karter muhafaza yer alıyor.

Wrangler Rubicon’un özellikleri arasında Tru-Lock ön ve arka kilitli diferansiyeller, Electronic Sway Bar (elektronik devre dışı bırakılan ön viraj demiri), Rock Track Çekiş Sistemi ve sınıfında en iyi yaklaşma ve uzaklaşma açısını sunmaya yarayan ön/arka tamponlar yer alıyor. Yeni Wrangler Rubicon’da ısıtmalı deri koltuklar, anahtarsız çalıştırma, 8.4 inç dokunmatik ekran, 8 hoparlör ve subwoofer gibi özellikler bulunuyor.

Yazar Hakkında

Mete TANSU

Mete TANSU

SABAH ve VATAN gazetelerinde 20 yıl ekonomi ve otomotiv yazarlığı yaptı. Otoban köşesinde yayınlanan haberleriyle, analizleriyle otomotiv sektörünün nabzını tuttu. Mete Tansu, Türkiye'nin ilk otomotiv haber ajansı ve bilgi platformu Auto Ajans'ı kurdu. Türkiye'nin ilk haftalık gazetesi Oksijen'de köşe yazarlığı yaptı.

İlgili Makaleler

Don`t copy text!