Auto Ajans

Haberler

Yenilenen Kangoo elektriklendi

Yenilenen Kangoo elektriklendi
Paylaş
Kasım 12
13:04 2020

Renault, tamamen yenilenen Kangoo ve Express modelleriyle ticari araç pazarında iddiasını artırmayı hedefliyor. Müşterilerin tüm beklentilerini karşılayacak şekilde Kangoo ile Express’in hem binek hem ticari versiyonlarını 2021’in bahar aylarından itibaren satışa sunmaya başlayacak. Yeni Kangoo’nun üst segmente hitap ettiğini belirten Renault, bu araçta pratikliği artırmak adına B sütununu kaldırdı ve “Easy Side Access” özelliğini adapte etti. Böylece her iki versiyonda da araca erişim daha kolay hale getirildi.

Renault, yeni Kangoo Van ve Kangoo’yu tamamen elektrikli olarak da piyasaya çıkaracağını açıkladı. Bununla birlikte yeni ticari araç stratejisi kapsamında, 2022’ye kadar tüm van ve minivanlarında elektrikli versiyonlar sunma kararı alındı. Aynı zamanda Kangoo’nun elektriklinin dışında dizel ve benzinli versiyonları olacak. Renault yeni Kangoo’nun üretimini Fransa’da; Express’in ise Fas’ta gerçekleştirecek.

Yazar Hakkında

Mete TANSU

Mete TANSU

SABAH ve VATAN gazetelerinde 20 yıl ekonomi ve otomotiv yazarlığı yaptı. Otoban köşesinde yayınlanan haberleriyle, analizleriyle otomotiv sektörünün nabzını tuttu. Mete Tansu, Türkiye'nin ilk otomotiv haber ajansı ve bilgi platformu Auto Ajans'ı kurdu.

İlgili Makaleler

TWITTER

🚗Türkiye'de B segmentinde rekabet büyüyor.
🚗Toyota tamamen yenilenen Yaris modelini satışa sundu.
🚗Daha sportif ve dinamik hatlara kavuşan yeni Yaris'te yeni 1.5L benzinli ile 1.5 hibrit motor seçeneği yer alıyor. http://www.autoajans.com/b-segmentinde-yaris-hizlanacak

🚗MINI, Countryman'i yenilemeye hazırlanırken, ürün gamına yeni bir SUV eklemeyi planlıyor.
🚗Countryman'den daha büyük boyutlara sahip aracın isminin MINI Traveller olacağı belirtiliyor. http://www.autoajans.com/countrymanin-abisi-geliyor

🚗Otomotiv sektörünün en büyük veri ve ikinci el fiyatlandırma şirketi CARDATA, 2. elde segmentlere göre ortalama fiyatları, en ucuz ve en pahalı modelleri araştırdı.
🚗31 bin TL'ye de 1 milyon 494 bin TL'ye de seçenek var.
http://www.autoajans.com/2-elde-en-ucuz-ve-en-pahali-modeller

Load More...

ÜYE GİRİŞİ

ANKET

Üzgünüz, şu an hiç anket bulunmuyor.
Don`t copy text!